Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális 1. Randin? Félek

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsiráf40 kérdése:

Ez normális 1. Randin? Félek

Figyelt kérdés
Már 2 hete írtunk egymásnak egy férfival ismerkedés céljával. Én 22 ő28. És hát szimpatikusnak tünt. Bár mondjuk található róla olyan fotó, amin meztelen csak már a farkát nem látni. Úgy voltam vele hogy egyedül vagyok próbàljuk meg.De az utcán találkoztunk és leultünk egy padra. Hozott nekem narancslét nyami.És utána lefotózott, én kínosan mosolyogtam.És csak először csak átölelte a derekamat miközben beszéltünk. És ö közel hajolt hozzám mivel ő hallássérült volt hallókészüléke. Csak hát utána elkezdte simogatni a karom és erőszakosan lecsókolt és azt mondta hogy szeretné ha visszacsókolnák és közben elkezdte simogatni a hajamat. Én meg nem tudtam mit tenni csak megcsináltam, amit kért. Utána meg a nyakamat is elkezdte puszilni. És utána meg az ajkamat elkezdte szívni! Utána megint csókolóztunk. És én azt mondtam neki hogy haza kell mennem. Kb 40 ppercet voltam vele. Örülök hogy nem történtek durvább dolgok. Még hazajövetel felé letíltottam!!! De így hogy találjak magamnak rendes fiút?

júl. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, nemet kell mondani, ha nem akarsz valamit. Az ilyen idióták persze lehet azt se értik, akkor határozottan kell fellépni, hogy ezt mégis hogy gondolja.
júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nem egy fusztrált férfi írja ezt: Szivem, megkéredezed, hogy hogy találj magadnak rendes Fiút, közben ugyanitt: olyan képe volt a pasinak, ahol meztelen volt (csak...). Mégis mi a f--szt vártál, miért tesz ki olyan képet az internetre magáról? Hetedhét országra szóló romantikát szeretne? Mondom: Nem. Vedd már a jeleket, ne csak álmodozz!

A másik meg, hogy tanulj meg nemet mondani. Ha valami nem kellemes neked egy randin, megmondod, hogy nem csinálod. Nem csak a pasikat kell kielégíteni, te foglalkozz csak magaddal.

júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Itt vagyok példának, én nem fogok rád mászni mert előtte azért jó lenne tudni hogy milyen ember vagy.


Szerintem ez egy rossz randi stratégia, kell csinálni pár programot előtt. Hogy lássuk hogy például fel tudunk e oldódni.


Ha meg valaki nem tetszik és te nem akarsz hozzá közlekedni akkor még lökd el magadtól ha erőszakos mit ez a pasi.


Legközelebb amikor randizni mész menj nyilvános területre ahol sok az ember.


Szerintem egy kézen fogva sétálás és hosszú beszélgetések férnek bele az első randin a végén egy ölelés talán? De lehet az is necc.


Második randin egy arcra puszi ha érződik a szinpátia.


És ha van 3. Randi akkor talán már lehet csók is mert akkor már talán van szikra a nő részéről.

júl. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem kezdek ismerkedni olyannal, akinek félmeztelen képe van kirakva...

Egy kis emberismeret bakker...

júl. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Azért vicces ez,hogy jön itt a sok erkölcsös, meg magára adó, etikus, szabálykövető, és még jellemezhetném pár szóval.... szóval egyből ilyen a felhozatal....

De ha az ember normálisan akar ismerkedni sosem talál hasonlót csak álszent, hazug, kétszínű, embereket kihasználó és eldobó csajokat és pasikat is.


Mindenki normális partnerre vágyik,de közben meg saját magára sosem vonatkoznak a szabályok?


Mondom én ezt úgy hogy a pasi adott esetben persze túl nyomulós volt,az igaz.

De a kérdező is egy szerencsétlen. Se önálló akarat,de a szó nélküli tiltás az megy egyből, magyarázat nélkül.

júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, és lépj tovább.

Nem minden férfi ilyen.

Sőt. Álltalában nem ilyen.

Ezek miatt ment tönkre a társkeresés.

júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!