Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem kiábrándító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kiábrándító, ha egy férfi tinderen azonnal válaszol, ahogy írok neki?

Figyelt kérdés
Az ilyen nem.dolgozik, h ennyire ráér?

júl. 13. 23:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az ilyen felejtos
júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Te nem dolgozol, hogy ráérsz neki írni?
júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem ír, akkor biztos mással beszélget 🤷‍♀️🤦🏻
júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Egészen elkeserítő, hogy másik ember az életidejéből áldozva meg akar téged ismerni, de te ezt kiábrándítónak tartod.

Nektek nőknek már tényleg képtelenség megfelelni. De tudjátok mit? Nem is akarunk. Inkább maradunk egyedül.

júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Te már megint itt vagy?🤦🏽‍♀️

Nem, az ilyen pont olyan társfüggő, mint te vagy. Azért lógtok folyton ugyanott. Összeilletek😁

júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó munkája van, hogy ráér telefont használni. Ha ez nem jó, akkor legyen a 3 műszakos gyári munkás, aki biztos nem fog neked egyből válaszolni, mert munka közben tilos a telefont használnia. Majd műszak végén délután 2-kor, este 10-kor vagy reggel 6 után ír neked.
júl. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy direkt az ilyenek miatt nem írok azonnal pedig mint a fentebbi hozzászóló írt nekem bele férne melóba is bőven az irodában.( Nem portás vagyok ...)
júl. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Húznád az agyát a csenddel? (uh sexy)
júl. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Én tudok meló közben is mobilozni, pláne a lazább napokon, de ha nem is meló közben, akkor óránként szünetelek, szóval akkor. Nem mindenki olyan helyen dolgozik, ahol tilos telefont használni. Engem nem ez érdekelne, hogy mit dolgozik ha ennyire ráér, hanem hogy elvárja-e, hogy én is 0-24 azonnal reagáljak, mert akkor se mindig szoktam, ha ráérek, itthon elvagyok, buszon van, hogy csak zenét hallgatok és bámulok, nem is szeretem mindig elővenni a telefont, mert sose lehet tudni, nincs-e valami lopós a közelben, szóval oké, ő akkor ír, amikor akar, csak ne várja tőlem is ezt a reakcióidőt.
júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
88%
Gratulálok kérdező, megnyerted a nap legszánalmasabb embere díjat.
júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!