Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem kiábrándító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kiábrándító, ha egy férfi tinderen azonnal válaszol, ahogy írok neki?

Figyelt kérdés
Az ilyen nem.dolgozik, h ennyire ráér?

júl. 13. 23:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%
Ez engem is idegesíteni szokott hosszútávon, mert az ilyen matrica emberek nekem túl sokak. Én nem akarok 0-24-ben írogatni/telefonálgatni, ne kérjen számon, ha pár órán át nem írok stb. Márpedig ha mindig azonnal válaszol, akkor jó eséllyel ilyen lesz a kapcsolatban.
júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

De miért, amikor te írsz akkor te is ráérsz! Te nem dolgozol, de neki akkor dolgoznia kell? Nemtom, ezt olyan gáz így olvasni....


Azt én is ismerem, amikor valaki nagyon desperate, folyton írogat valami unalmas dologról, és ez zavaró, de olyankor annyira nem is fogott meg a másik, untatnak a témái, a stílusa, az előadásmódja, de inkább ez utóbbi a zavaró, nem az, hogy reagálni merészel.

júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12

En akkor valaszolok amikor eloveszem a telefonom.


De ahogy elmegy neki az utenet, mar abban a masodpercben latom, h ir.

júl. 14. 12:40
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
Már ne hari, de ha tényleg igaz, hogy abban a Másodpercben elkezd írni, nem csak költői túlzás, akkor eléggé gyanús lenne, hogy a chatGPT-vel beszélgetsz :D
júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Jobb is, ha ennyitol kiabrandulsz belole. Legalabb nem o fog a buta ostoba szemelyisegedbol amint megismer.
júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

14

Gyanús is volt

júl. 14. 16:08
 17/25 A kérdező kommentje:

15

Valóban jobb is

Nem igazán jönnek be az unatkozó, élettelenul kullancs palik

júl. 14. 16:12
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
Bezzeg mennyivel őszintébb és tartalmasabb kapcsolatod lesz majd azzal, aki ugyan tudna válaszolni, de merő számításból inkább vár a válasszal, mert tudja, hogy ez majd jobban bejön neked, mintha azonnal válaszolna - aztán meg majd meglepődsz rajta, hogy másban is ennyire lesz csak őszinte, viszont annál taktikusabb, számítóbb...
júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Jön értesítés, ha valaki üzenete ír, ergo ha megszólal a telója munka közben, és van ideje megnézni meg válaszolni, attól még nem lesz kullancs, meg munkakerülő.
júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne egyből a legrosszbbra gondolj, örül egyáltalán a pasi hogy válaszolt neki egy nő és ő erre a lehetőségre egyből lecsapott. Ha tudnád mi nekünk férfiaknak milyen nehéz a társkeresés mert mivel nem válaszolnak a nők. Ha nem hiszed el csinálj férfi profilt és rájössz miért egyből válaszolt. Ti nektek nőknek enynire nem jó semmi? Az baj ha nem egyből válaszol most már az is baj hogy egyből? Semmi nem jó manapság senkinek!
júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!