Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem kiábrándító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kiábrándító, ha egy férfi tinderen azonnal válaszol, ahogy írok neki?

Figyelt kérdés
Az ilyen nem.dolgozik, h ennyire ráér?

júl. 13. 23:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai világban hogy a nők és a férfiak a társkeresés miatt mindenen picsognak!
júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Én tudom 24 éves pasiként a férfiaknak sokszor egy "szia" milyen nehéz a nőből kihúzni, és ha már itt bukta van akkor hogyan legyen randi vagy csak egy sima személyes találkozó? Ha nem hiszed el amit írok akkor tényleg csinálj férfi profilt tesztként!
júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező a kérdésedhez szólva, te dolgozol valahol? Biztos szünete volt és te pont akkor írtál neki ő meg egyből tudott válaszolni, ha vége a szünetnek munka van tovább. Te még szerintem suliba járhatsz ha ezen ennyire meglepődsz vagy nem tudom.
júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

23

Igen dolgozom komoly munkakörben

Én rá se nézek a telefonomra munkaidőben

júl. 18. 19:54
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg komoly munkaköröd lehet ha még 1 másodpercre sem tudod elővenni a telefont. Én pont fordítva tapasztalom hogy a nők nagyon szeretik nyomkodni a telefont, annyira hogy mással végeztetik el a munkájukat. Én munkahelyemen volt erre példa hogy a lusta telefont nyomkodó csajszi a régi mosogató balek kollegámat használta ki hogy telefonozhasson és ne kelljen dolgoznia. Ha a nők nem nyomogatják a telefont akkor nem unatkoznak. Én nekem is csak addig tudnak írni ameddig unatkoznak, ha nem unatkoznak akkor válaszra sem méltatnak annak ellenére sem hogy látták az üzenetet. Ghostingolás meg a flegma viselkedés megy nekik meg az unatkozás de egy pörkölt megfőzése tészta körettel az már nem menne, főleg a mostani fiatal/tini generációnak. Bár én 2 kezű melós pasi vagyok aki nem keres fél millió Ft-ot lehet ezért nem állnak velem szóba csak akkor ha unatkoznak. Vagy lehet még az a probléma hogy nincsen autóm főleg ezek közül valamelyik (Audi, BMW, Mercedes).
júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!