Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent egy nőnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy nőnél?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt megismertem egy kedves, és aranyos lányt, akivel a legnagyobb mértékben megvolt az összhang, jól elvoltunk miközben chateltünk, beszéltünk telefonon is, és szimpatikusak voltunk egymásnak, mivel kölcsönös volt az érdeklődés.


Pár nappal ezelőtt elhívtam randira, amire igent mondott, és természetesen el is jött.


Ettünk egy étteremben, beszélgettünk egymásról, többször bókoltam neki, és ő is mondott dícsérő, kedves szavakat.


Azzal váltunk el, hogy megöleltük egymást, és ő is mondta, hogy mindenképp találkozunk még.


Tegnap reggel arra keltem, hogy amikor köszöntem neki már nem írt vissza, majd pár órával később írt egy szia üzenetet. Azóta is próbálok vele kedvesen, figyelmesen beszélni, írni neki, de vagy nem válaszol semmit, csak látja, vagy ír annyit, hogy ok, jó, az jó, igen, nem, stb.. Megkérdeztem mikor lehet még egy randi, azt mondta nem is biztos, hogy ráér mostanában..



Szóval olyan, mintha magammal beszélgetnék.


21 éves vagyok.



júl. 13. 16:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ne nyomulj többe
júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekelne a végkifejlet: Ő maga hívott fel engem körülbelül 1 órával ezelőtt, hogy nem szeretne semmit, és ez nem megy neki így. Elfogadtam, normálisan elbúcsúztunk, lehet így is ezt.
júl. 13. 20:24
 23/27 anonim ***** válasza:

12: Nem nehéz. De nincsen ilyen döntése neki, különben elmondaná neked. De ha felkínálsz egy újabb randit, és nem akar/tud eljönni rá, akkor maradjatok annyiban, hogy áll a randimeghívás, és szóljon, amikor van kapacitása rá.

Szóval hogy már tudd, hogy nem neked kell megtenni a következő lépést, hanem legyen kimondva, hogy neki.

júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23: No, akkor mostanra fogalmazódott meg benne.
júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Őszinte korrekt kommunikáció. Ha nincs meg akkor nem tisztel, vagy buta, vagy éretlen. Idővel kiderül, várnék még.

Ha manipulál azt majd vedd észre.

Néhány manipulálás típus:

Húzd meg ereszd meg módszer. Szuper vagy hízeleg, aztán hideg távolságtartó, te megijedsz elkezded még komolyabban venni.. nem biztos hogy most ez van nálatok, de figyeld meg majd. Ha manipulál én rászólnék hogy nincs játszmázás.

Vannak akiknek a haverjai direkt bíztatják hogy ne írjon hamar vissza, várasson, vagy keveset mondjon.. vagyis játssza a nehezen elérhetőt, menőt, hamis magabiztosságot mutatva neked hogy itt ő van erő fölényben te meg örülj hogy ismerkedik veled..

Nem szeretem a szélhámoskodást tiszteletlenség.

Ne vegyétek magatokra, csak ha valakin ilyet látsz meg kell figyelni.

júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
* most láttam hogy vége az ismerkedésednek.
júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Hagyd a francba broski, mert ja nem jössz be neki majd találsz jobbat tapasztalat velem 3 éves pár kapcsolatba játszották el ugyan ezt...
júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!