Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent egy nőnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy nőnél?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt megismertem egy kedves, és aranyos lányt, akivel a legnagyobb mértékben megvolt az összhang, jól elvoltunk miközben chateltünk, beszéltünk telefonon is, és szimpatikusak voltunk egymásnak, mivel kölcsönös volt az érdeklődés.


Pár nappal ezelőtt elhívtam randira, amire igent mondott, és természetesen el is jött.


Ettünk egy étteremben, beszélgettünk egymásról, többször bókoltam neki, és ő is mondott dícsérő, kedves szavakat.


Azzal váltunk el, hogy megöleltük egymást, és ő is mondta, hogy mindenképp találkozunk még.


Tegnap reggel arra keltem, hogy amikor köszöntem neki már nem írt vissza, majd pár órával később írt egy szia üzenetet. Azóta is próbálok vele kedvesen, figyelmesen beszélni, írni neki, de vagy nem válaszol semmit, csak látja, vagy ír annyit, hogy ok, jó, az jó, igen, nem, stb.. Megkérdeztem mikor lehet még egy randi, azt mondta nem is biztos, hogy ráér mostanában..



Szóval olyan, mintha magammal beszélgetnék.


21 éves vagyok.



júl. 13. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Meggondolta magát és várja, hogy vedd az adást.
júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Senior Séf ***** válasza:
93%
Nem téged keresett.
júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
27%
Bsszátok meg, ezért magányos mindenki. Mert a fogyatékosok ahelyett, hogy kommunikálnának egymással, vadidegenektől kérnek gondolatolvasást, a vadidegenek meg 1 mondatból jól megszakértik, hogy mire gondol az, akiről semmit nem tudnak. Gratula.
júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Elrakott téged talonba mert mert másokkal is randizik és majd TALÁN kiválaszt közülük/taktikázik, azt szeretné, hogy teperj/nem érdekled, de nem fogja tudatni veled.
júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Talalt jobbat
júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem jöttél be neki élőben. Sajnálom.
júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

A saját érdekedben vedd a lapot és hagyd.


Sajnálom, hogy így alakult, de úgy tűnik, nem jössz be neki.

júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
A sok Nostradamus remélem a saját kis életkéjét is ilyen rohadt tisztán látja.
júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Az érthető, ha esetleg mégsem engem akar, vagy valamiért nem jöttem be neki, de akkor miért húzza? Ha normálisan is meg lehetne beszélni azt, hogy nem akar velem semmit, akkor elfogadom és nyilván nem írogatok többet, de ez a lehető legrosszabb megoldás, amit választott, mert továbbra is elhiteti, hogy lehet még valami.


Kedves frusztrált #2-es ezt nem tudom miből szűrted le, pláne nem az általánosítást. Kit általánosítottam?

júl. 13. 16:52
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#10: szerintem nem akarja MEGBESZÉLNI, csak annyit, hogy tudomásul vedd.
júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!