Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a párbeszéd flörtölésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a párbeszéd flörtölésnek számít? Összefutottunk az utcán, és megbeszéltük, hogy megyek majd hozzá, hivatalos ügyben!

Figyelt kérdés

Kérdezem, hogy mikorra menjek?

Erre ő: mikor tudok menni?

Én: mikor vannak kevesen?

Közben pedig mosolyogtunk.


Vagy csak egy egyszerű szójáték volt?



júl. 12. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
He?
júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez lenne a flört?
júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: nem tudom annak számít e, azért kérdezem.
júl. 12. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha bizseregtél közben, vagy utána, vagy zavarban voltál, vagy kellemes érzéssel töltött el, akár az is lehet. Hasonló apróság miatt én nagyon beleeestem valakibe. Aztán elrendeztük hivatalos ügyeinket. Más nem volt közöttünk, én meg még mindig szerelmes vagyok.
júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ebben hol van szójáték? Ez egy egyszerű párbeszéd. Semmi sincs benne. Ez a kérdés komoly??
júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szavakon múlik a flört, ehhez látni kéne a jelenetet. Ez csak két szocfóbiás értetlenkedése.
júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!