Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lenne furcsa, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne furcsa, hogy valaki ennyire hivatalosan ír mindig?

Figyelt kérdés
Szóval van egy férfi, akivel randizgatunk, 28 éves. Amikor messengeren ír nem használ emojikat csak nagyon ritkán és írtó hivatalos. Amikor csak annyit ír, hogy rendben azt is úgy írja hogy: “Rendben.” Múltkor bocsánatot kértem tőle valami miatt azt írta: “Semmi baj.” Nekem nagyon furcsa ez a hivatalosság, mintha nem szocializálódott volna rendesen.

2022. okt. 21. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként vagyok ilyen.
2022. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

“mintha nem szocializálódott volna rendesen.”

Így szocializálódott.

Ilyen a stílusa, ilyen ember.

2022. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát te mennyi vagy? Nem lehet, hogy azért?
2022. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én 25 éves vagyok. Nekem nagyon furcsa ez a stílus, nem ezt szoktam meg a korosztályomban...
2022. okt. 21. 14:46
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted aki helyesen ír, és nem szórja tele emojikkal a mondatait, az már szocializálatlan, és hivatalos. Ne haragudj, de egyik szónak a jelentésével sem vagy tisztában.
2022. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam mondani, hogy az nem szocializálódott, aki használ írásjeleket, meg helyesen ír, és nem emojizik? :D

Hol tart a világ? :D

2022. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem.
2022. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
Aspergeresekre jellemző, nemrég beszélgettem erről olyannal, aki érintett. Kimért, udvarias stílusban szoktak kommunikálni (írásban szinte mindig, van aki szóban is), emotikonokat nem igazán használnak. Mintha érzelemmentesen, rezzenéstelen arccal közölnének dolgokat. Tényleg szokatlan tud lenni.
2022. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
eleinte nekem is fura volt, azóta megszoktam, esetleg időnként tesz a végére egy 😄,😅,🙂 jelet, de attól hogy írásban ilyen, nem sokat jelent, szóban van meg igazán az összhang 😊
2022. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Velem azok ilyenek akiket igazábol nem érdeklek.
2022. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!