Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó ötlet ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet ismerkedés elején bevallani a defektességem? Egy férfival tetszünk egymásnak de félek, a flúgosságom elijeszti a későbbiekben.

Figyelt kérdés

Rendezett életet élek, van munkám, lakásom, 2-3 barátom is, de analfabéta vagyok a nonverbális kommunikációban. Nem jövök rá sokszor pusztán gesztusokból, pillantásokból mit gondolnak mások, ha nem mondják ki. A célozgatásokat egyáltalán nem értem, de sokszor a saját és mások érzelmeit sem, amikor nagyon összetettek. Béna humorom van. Fiatalon emiatt soha nem kellettem senkinek, 2-3 randi után leléptek, hiába vagyok külsőre korrekt (később lett csak kapcsolatom).

Most az van, hogy régóta tetszik egy srác. Megkérdeztem a legjobb barátom véleményét mint külső szemlélőt, és szerinte nem csak szexuális vágyat táplál irányomban az illető. Oda szokott jönni hozzám beszélni, nevet a vicceimen, pedig a legtöbben általában nem szoktak és legutóbb megérintette a kezem, ami jól esett, pedig kevés embertől bírom elviselni. Viszont tartok tőle, ha rájön, milyen kattant vagyok és mellette még vannak idegesítő szokásaim is (színek szerint pakolok, a kedvenc párnám nélkül nem alszok, mindig jobbra kell legyen a hús a tányéromon, van egy napi rutinom stb.), akkor majd lelép és akkor nagyon szomorú leszek, mert már nagyon tetszik. Látásból ismer régóta, 4-5 hónapja kezdett hozzám odajönni beszélgetni, csak élőben. Szerintetek ennyi idő alatt már levette, hogy vannak nem megszokott dolgaim?



2022. máj. 5. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Már levette, hidd el.
2022. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig magadat adtad amikor beszélgettetek és nem játszottál rá vagy ilyesmi akkor ennyi idő alatt simán rájöhetett pár dologra. És ha ezek után is kellessz neki akkor ideje előrébb mozdítani a dolgot. Amugy ezek nem nagy "flúgosságok". Te legalább dolgozol, gondolom vannak céljaid, terveid. A legtöbb nőnek még ezek sincsenek meg. Szóval már ebből a szempontból is kiemelkedő lehetsz számára.
2022. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem vészes dolog, el se mond igy konkrétan. Csak vicces körítéssel megemlítheted olykor hogy a húst hol szereted meg a párnád nélkül nem alszol, stb ilyesmi. Nem kell görcsösre venni. Meg szerintem leszarja hogy ilyen "bajaid" vannak, amik szerintem egyáltalán nem is bajok.
2022. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor társaságban vagyok, rá szoktak jönni egy idő után a többiek, hogy valami nem olyan, talán a dolgokra adott reakcióimból.
2022. máj. 5. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
pont senkit nem érdekel egy nő humora, huszadlagos kérdés
2022. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő neurotipikus rájött már, hogy te nem vagy az, ha időt töltött veled.

Ha ő is hozzád hasonló akkor meg örül, hogy végre talált valakit, akivel kompatibilis.

Kezdd azzal, hogy elmondod, hogy élvezed a társaságát, örülsz, hogy keres, mert általában nehezen boldogulsz szociális helyzetekben.

A részletek, mint a kispárna ráér később.

Kezdd valami pozitív üzenettel, ne azzal, hogy "amúgy flúgos vagyok".

2022. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Sztm ezektől nem vagy flúgos.

Mindenkinek vannak jó és rossz szokásai.

A másik a célzás...én szoktam érteni, de nem érdekel, sz egyenes embereket szeretem.

N30

2022. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kitudja, lehet, hogy tetszeni fog neki.🤷‍♀️
2022. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!