Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jellemzően hány randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemzően hány randi után csattan el az első csók? Egyáltalán mi számít hivatalosan randinak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom. Nem érdekel a téma...talizunk és alakul.
2023. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Személy és helyzetfüggő.
2023. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az a randi, amiről az mondjuk, hogy randi.


Tágabb értelemben az, amikor két ember találkozik és kölcsönösen vonzódnak egymáshoz romantikus értelemben és ezt tudják is egymásról.


Nekem a jelenlegi párommal csak a 4.-en volt csók (legelső csókom), de szerintem az átlag ennél jóval kisebb. Első randin meg szokták kísérelni.

2023. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Három.
2023. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A csók az egyéni és helyzetfüggő. Viszont nálam randinak csak az számít, amiről közösen megegyeztünk, hogy az. Nem egyszer jártam már úgy, hogy kettesben elmentünk ide-oda, ment a flörtölés, nevetgélés, iszogatás stb., majd olyan szöveggel lettem visszautasítva, hogy de hát ők csak barátilag érdeklődtek és ezek a találkozók nem randik voltak, hanem baráti találkozók.. 🙄 Ezért ezt megelőzendő, én mindenkinek azt javaslom, hogy nyíltan tisztázza, kérdezzen rá előtte, hogy "Ez randi lesz?".
2023. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Igazából ezt nehéz definiálni, hogy mi számít randinak. Mi a párommal már ismertük egymást egy közösségből, aztán egyszer találkoztunk kettesben, előre megbeszélten. Ez még inkább amolyan ismerkedős alkalom volt, nem jöttünk össze, de megbeszéltük, hogy lesz következő. Az sem kimondottan randinak indult, de a végén már volt csók. Onnantól pedig már egyértelműen randiztunk. Szóval ha az első két találkozót nem tekintjük randinak, akkor a mínusz egyediken volt az első csók. 😀
2023. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A második randi végén én csókolózni szoktam. Ha nem, akkor bizonytalan vagyok, hogy akarom-e ezt. És ilyenkor utólag az esetek 100%-ában az lett, hogy inkább nem akarom.
2023. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam első alkalommal szóba se jöhet, főleg olyan esetben, ha előtte nem ismertem a pasit. Voltam olyan első randin, ahol a srác kétszer próbált megcsókolni spontán, minden előzmény nélkül, ráadásul kicsit erőszakosan. Az elsőt se értettem, mert egyáltalán nem adtam erre utaló jelzést, a másodikat meg főleg.
2023. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amire azt mondjátok hogy randi és amikor ti jónak érzitek a csókot. Nincsenek szabályok
2023. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ahol elso randin nincs csok az milyen mar? Meg mit kell ezen kerdezni? Nem lehetsz ennyire lelki szegeny!
2023. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!