Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért hiszi azt,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért hiszi azt,hogy a férfiaknak attól fognak bejönni,hogy milyen karrierjük,meg végzettségük van?

Figyelt kérdés

Nekik lehet ez jön be a férfiakban,és látszik,h nekik ezek nagyon fontos dolgok, de miért csodálkoznak azon,ha a férfiaknak ez tök másodlagos szempont, vagy érdektelen,vagy még negatív is?

Sok mindent értek,de ezt az egyet nem értem,hogy amikor egy nő felsorolja,hogy ő mennyi mindent tud nyújtani és csupa olyan dolgot sorol fel,amit a férfi is megoldja saját magának.

Számomra ez egy teljesen érdektelen dolog,nem oszt nem szoroz, szóval se nem pozitív,se nem negatív,ha valakinek X+1 diplomája meg karrierje van. Mivel ezek nekem is megvannak, így igazából mindegy,hogy a másik hol áll ezen a szinten, lehet akár sokkal jobb karrierje is,de lehet valami egyszerűbb melója is,nem ezen múlik a dolog. Viszont ha valaki csak ezt tudja felmutatni, az önmagában nagyon kevés,ettől nem fog egy férfi sem hasra esni. Sőt vannak akiket kifejezetten frusztrál,ha egy nő jobb náluk ezen a téren.

Na de mindenesetre nekem ez mindig furcsa volt,h sok nőnél azt láttam,mintha saját magukba lennének szerelmesek, és pont olyan férfit keresnének maguknak,aki ugyanazt a karriert futotta be, mint ők,és azt hiszik,h a férfiaknak is majd pont ettől fognak bejönni, és meglepődnek ,h nem.

Nincs amúgy baj azzal,ha valaki hiper szuper karriert épít, tök jó lehet adott esetben,csak ettől még azt meg lehet érteni,h a férfiak nem erre vágynak ,vagy nem ettől fognak egy nőbe beleesni.



júl. 8. 12:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a karrierista Nők ugyanúgy meghatódnak a meghíváson, pedig kitudják fizetni maguk is.

Munka legyen olyan amit nap napután is tudsz, és fizetésed pedig legyen elég.

Ha nagy a szintkülönbség az gondot fog eredményezni minden téren!

Nő többet keres az nem akkora baj, mintha fele annyit.

júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szóval ne legyen karrierje, pénze, der azért meghívni se kelljen, ugye?
júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!