Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért hiszi azt,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért hiszi azt,hogy a férfiaknak attól fognak bejönni,hogy milyen karrierjük,meg végzettségük van?

Figyelt kérdés

Nekik lehet ez jön be a férfiakban,és látszik,h nekik ezek nagyon fontos dolgok, de miért csodálkoznak azon,ha a férfiaknak ez tök másodlagos szempont, vagy érdektelen,vagy még negatív is?

Sok mindent értek,de ezt az egyet nem értem,hogy amikor egy nő felsorolja,hogy ő mennyi mindent tud nyújtani és csupa olyan dolgot sorol fel,amit a férfi is megoldja saját magának.

Számomra ez egy teljesen érdektelen dolog,nem oszt nem szoroz, szóval se nem pozitív,se nem negatív,ha valakinek X+1 diplomája meg karrierje van. Mivel ezek nekem is megvannak, így igazából mindegy,hogy a másik hol áll ezen a szinten, lehet akár sokkal jobb karrierje is,de lehet valami egyszerűbb melója is,nem ezen múlik a dolog. Viszont ha valaki csak ezt tudja felmutatni, az önmagában nagyon kevés,ettől nem fog egy férfi sem hasra esni. Sőt vannak akiket kifejezetten frusztrál,ha egy nő jobb náluk ezen a téren.

Na de mindenesetre nekem ez mindig furcsa volt,h sok nőnél azt láttam,mintha saját magukba lennének szerelmesek, és pont olyan férfit keresnének maguknak,aki ugyanazt a karriert futotta be, mint ők,és azt hiszik,h a férfiaknak is majd pont ettől fognak bejönni, és meglepődnek ,h nem.

Nincs amúgy baj azzal,ha valaki hiper szuper karriert épít, tök jó lehet adott esetben,csak ettől még azt meg lehet érteni,h a férfiak nem erre vágynak ,vagy nem ettől fognak egy nőbe beleesni.



júl. 8. 12:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezek a nők pont hogy összejönnének velem, sőt kifejezetten ilyen nőket vonzok be, csak ők nem kellenek nekem. Mert nekem ez így önmagában kevés. Ha amúgy más téren is nagyon vonzóak,jól néznek ki,jó humoruk van,érzelmileg is úgy lehet velük kapcsolódni,akkor mindjárt más lenne a helyzet. De érdekes,h pont az alapvető kedvesség,amit leginkább hiányolok,amire sokan azt hiszik,h nem olyan nagy dolog, pedig nagyon sokat számít, egy érzelmileg rideg nővel soha nem jönnék össze,akármilyen hiper szuper más egyéb téren.
júl. 8. 12:55
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

11, minden egyes szavaddal bizonyítod, hogy kamu. A fajtád hiszi azt, hogy akinek diplomája van, az már nem kedves nő.


Mi értelme ennek? Hogy elhitesd egy csomó idegennel, hogy neked úgysem kellenének elméletben, akiknek nem kellesz a gyakorlatban?

júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

"Ha pedig egy nő csúnya, vagy nagyon átlagos, akkor szintén nem fog találni olyat, mint akit elképzelt."

Legyünk őszinték: akkor vagy semmilyet nem fog találni, vagy csak valami rettenetesen "alsó oktávosat".

Csúnya nőként egyébként én sem szoktam ezt a jelenséget érteni. Azaz de, értem, inkább azt nehéz elhinnem, hogy elvileg értelmes nők komolyan gondolják, hogy ők felmutatnak diplomá(ka)t, nyelvtudást, karriert, egzisztenciát stb., és akkor majd ez egy férfit érdekelni fog társkereséskor... Nyilván nem, kb. le sem szarják, azt nézik, hogy elég szép-e az arc, elég jó-e a test, hibátlan-e a bőr, szexi-e az öltözék és trendi-e a haj.

júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Én is rosszul érzem magam, mert jelenleg csak egy eladó vagyok. Pedig könyvelő az eredeti végzettségem. És megcsináltam a bérszámfejtőit is. De sok faszitól hallottam már, hogy nem olyan jó ha egy csajszi eladó😅😅 sőt nekem volt is egy ilyen exem aki lenézett miatta.
júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 Azért tartom hülyeségnek, mert a saját lehetőségeit szűkíti le vele.Ha kategorikusan kijelenti, hogy csak a mérnök jó neki például, akkor esélyt sem ad egy ügyvédnek, egy orvosnak, holott lehet ott is lenne olyan, akivel jól kijön.Ezt mindkét nemnél hülyeségnek tartom.
júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Rohadtul nem érdekel egy nő végzettsége, ez a nőket szokta általában érdekelni.
júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az emberek akik a pénzen, munkán, végzettségen kattognak, általában mind egoisták (kortól, nemtől függetlenül).
júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, éppen ma volt egy kérdés, amiben egy pasi kesereg, hogy van háza, autója, karrtierje, mégsem talál nőt.

Ezen dolgok megléte jó alap, de nem minden.

júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy sok nő ezt gondolná. Sőt a többségünk elég jól ismeri ahhoz a férfiakat, hogy a többségnek ez nem fontos, sőt. Az más kérdés, hogy azért van olyan férfi nem egy, akinek azért fontos az intelligencia, tájékozottság, műveltség, olvasottság, olyat meg azért nagyobb eséllyel lehet találni az egyetemet végzettek között.
júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező éltél te már párkapcsolatban?
júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!