Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért hiszi azt,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért hiszi azt,hogy a férfiaknak attól fognak bejönni,hogy milyen karrierjük,meg végzettségük van?

Figyelt kérdés

Nekik lehet ez jön be a férfiakban,és látszik,h nekik ezek nagyon fontos dolgok, de miért csodálkoznak azon,ha a férfiaknak ez tök másodlagos szempont, vagy érdektelen,vagy még negatív is?

Sok mindent értek,de ezt az egyet nem értem,hogy amikor egy nő felsorolja,hogy ő mennyi mindent tud nyújtani és csupa olyan dolgot sorol fel,amit a férfi is megoldja saját magának.

Számomra ez egy teljesen érdektelen dolog,nem oszt nem szoroz, szóval se nem pozitív,se nem negatív,ha valakinek X+1 diplomája meg karrierje van. Mivel ezek nekem is megvannak, így igazából mindegy,hogy a másik hol áll ezen a szinten, lehet akár sokkal jobb karrierje is,de lehet valami egyszerűbb melója is,nem ezen múlik a dolog. Viszont ha valaki csak ezt tudja felmutatni, az önmagában nagyon kevés,ettől nem fog egy férfi sem hasra esni. Sőt vannak akiket kifejezetten frusztrál,ha egy nő jobb náluk ezen a téren.

Na de mindenesetre nekem ez mindig furcsa volt,h sok nőnél azt láttam,mintha saját magukba lennének szerelmesek, és pont olyan férfit keresnének maguknak,aki ugyanazt a karriert futotta be, mint ők,és azt hiszik,h a férfiaknak is majd pont ettől fognak bejönni, és meglepődnek ,h nem.

Nincs amúgy baj azzal,ha valaki hiper szuper karriert épít, tök jó lehet adott esetben,csak ettől még azt meg lehet érteni,h a férfiak nem erre vágynak ,vagy nem ettől fognak egy nőbe beleesni.



júl. 8. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a nők pont nem hiszik ezt. Alap dolog, hogy az ember magáért tanul, dolgozik.
júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Én értem amit írsz, egyet is értek veled.Akkor én is kérdezek valamit.

Azok a férfiak, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak, ugye képesek eltartani egy családot egy fizetésből?

Mert az úgy nem működik, hogy a nő legyen szép, csinos, kedves, aranyos, sose beszéljen a karrierjéről, legyen "háztartásbeli feleségnek való", de közben dolgozzon és keressen is jól, mert a férfi meg közben csóró.Ez nem így működik.

júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát pedig én számtalan ilyen nőt ismerek,aki ezen panaszkodik,h 'egy normális pasit se találok, pedig ilyen meg olyan karrierem,meg ennyi meg annyi végzettségem van', és nem értik,h nem ezen múlik a dolog.
júl. 8. 12:37
 4/22 A kérdező kommentje:

"Azok a férfiak, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak, ugye képesek eltartani egy családot egy fizetésből?"


Én képes lennék igen,pont ezért nem ilyen nőt keresek,aki csak ezt tudja nyújtani, mert ez semmit nem fog hozzáadni a dologhoz,max több lesz a pénz a bankszámlán.

Viszont én azt látom,h az ilyen típusú nők csak olyan férfival jönnének össze,aki pont ugyanezt is nyújtja mint ők,és pont ezen csodálkoznak,h az ilyen férfiaknak nem kellenek. Hisz minek, ha ezt ők is megteremtik?

júl. 8. 12:39
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem ezen múlik a dolog.

Önmagában az sem elegendő, ha a férfinek jó az egzisztenciája.Ha csak ezt tudja nyújtani, az nem lesz elég egy nőnek.

júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

#4 Pont amiatt van ez, amit már le is vezettél.

Ez bebizonyított tény, hogy a férfiak általában náluk fiatalabb, szebb, anyagilag alacsonyabb szinten álló nőkhöz vonzódnak inkább.

A nők meg a náluk idősebb, náluk magasabb társadalmi státuszú férfiakhoz, a külső nem annyira fontos.

Ha egy férfi keres 1M Ft-ot havonta, akkor neki jó lesz egy akármilyen anyagi helyzetű nő, HA szép, csinos, kedves, stb.

Ha egy nő keres havi 1M-t, akkor ő vagy olyat keres, akinek még nála is több van(tehát magánál magasabb társadalmi státuszú) és/vagy minimum ugyanannyija van, mint neki.Emelletr nem fog a férfinak becsicskulni, meghunyászkodni, mert nincs mire.

júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak meglepődök ezen,h sok ilyen nővel találkozom,akár munkahelyen,akár nagyobb társaságban ismertségi körben. Randin is van olyan,aki így mint egy bevásárlólistát így kipipálja,h na akkor nálam ezek a végzettségek,karrier ezek megvannak, aztán meg ő is elkezdi ezeket sorolni, és látom rajtuk,h ezzel akarnak lenyűgözni. És mondom,adott esetben még pozitív is lehet,meg egyszer elismerem,ha valaki letett valamit az asztalra ezen a téren,csak érdekes, ahogy csodálkoznak amikor leesik nekik,h ez így önmagában édeskevés. Lehet,h ők elvennék saját magukat, de a férfiak nem így működnek.
júl. 8. 12:45
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

"Hát pedig én számtalan ilyen nőt ismerek"


"Csak meglepődök ezen,h sok ilyen nővel találkozom,akár munkahelyen,akár nagyobb társaságban ismertségi körben."


Tudod, amikor ennyire meg akarsz győzni valakit valamiről, ordít, hogy kamu.


Olyan fura, hogy ezen az oldalon minden férfi számtalan, rengeteg, milliónyi nőt ismer, beszélget vele lelki dolgokról... és egynek sem kell.

júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

#7 Ez így van.Azt hülyeségnek tartom, hogy ha egy nő(hogy példánál maradjunk) úgy keres magának párt, hogy mondjuk ő egy mérnök, akkor csak mérnök jöhet szóba.

Az viszont már teljesen természetes, hogy ha olyan férfit keres, aki minimum a saját szintjét hozza, sőt, még annál is többet.Mert ha tetszik, ha nem, ilyen egy egészséges párkapcsolati dinamika.Az más kérdés, hogy minél magasabban van a léc, annál nehezebb lesz megtalálni az elvárásoknak megfelelőt.Ha pedig egy nő csúnya, vagy nagyon átlagos, akkor szintén nem fog találni olyat, mint akit elképzelt.

júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

"Azt hülyeségnek tartom, hogy ha egy nő(hogy példánál maradjunk) úgy keres magának párt, hogy mondjuk ő egy mérnök, akkor csak mérnök jöhet szóba."


Miért? Akármelyik nem csinálhatja ezt, szerintem tök rendben van.

júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!