Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, igaz hogy nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz hogy nektek egy férfiban a kisugárzás sokkal fontosabb mint a külső?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani hogy a férfiaknak egyformán fontos a kettő, a nőknek pedig a kisugárzás sokkal fontosabb mint a külső. Vagyis hogy a nő a férfi eszéhez vonzódik inkább, a külső pedig csak sokadik szempont.

júl. 5. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én magamról tudok beszélni - nekem igen. Volt már olyan eset, hogy első pillantásra semmi extra az illető (mármint vonzalomra a részemről... mert ha a közízlést nézem, akkor a "ronda" kategória... alacsony férfi, foghíjas, malacképű kicsit, pufók, kopasz... amit akartok :D), de aztán olyan kiállása, szövege, karizmája volt, hogy belezúgtam.

Persze azért külsőre kell egy minimumot hoznia vkinek, és ez meg az ápoltság és az igényesség.

júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

At mondjátok hogy a külső nem fontos annyira, de itt is látszik hogy mennyire nem igaz.


https://www.youtube.com/watch?v=yy1dvkS1lTU

júl. 8. 16:22
 13/14 anonim ***** válasza:
12: ez egy megvágott videó tinilibákkal... nincs rá garancia, hogy az összes nő, akivel ez a srác omegle-en vagy chatroulette-en beszélt, ennyire IQ nuku és ennyire csak a külsőre megy, nyilván csak a hülyéket rakta bele.
júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van kb 30 ilyen összeállitása ahol szinte az összes nő megbolondul érte mikor meglátják.
júl. 8. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!