Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, igaz hogy nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz hogy nektek egy férfiban a kisugárzás sokkal fontosabb mint a külső?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani hogy a férfiaknak egyformán fontos a kettő, a nőknek pedig a kisugárzás sokkal fontosabb mint a külső. Vagyis hogy a nő a férfi eszéhez vonzódik inkább, a külső pedig csak sokadik szempont.

júl. 5. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben igaz, viszont alapból csak akkor jöhet szóba, ha külsőre tiszta, ápolt, igényes.

Azt nehéz megmondani, hogy a külső hányadik szempont, mert nem így megyek lista szerint, ahol sorban vannak a szempontok, inkább az összbenyomást nézem és valami megfog vagy nem fog meg.

júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igaz. Volt olyan exem, nem is egy, aki a barátnőim szerint csúnya volt, de engem valahogy megfogott a kisugárzásuk.
júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Túl sok hülyeséget olvasol a neten.
júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szexkapcsolatnál is ugyanez a felállás, hogy a kisugárzás fontosabb, vagy ott már nem számít annyira, hanem inkább a külső?
júl. 5. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha ronda akkor mindegy.
júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha taszít a külseje, akkor nem tud rám hatni a kisugárzásával (ami messze nem csak az esze), ha külsőre "szürke", aki mellett lazán elmennék, akkor nagyon sokat számít a kisugárzás. De a legjobb az lenne, ha a kettő együtt meglenne. Az előző kapcsolatomban a vonzalmam a kisugárzáson múlott, most fizikailag is vonzódni akarok már.
júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő fontos.
júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatom nem volt, de ott eszméletlen jól kéne kinéznie, hisz arról szól az egész.


Amúgy nekem ugyanannyira fontos mindkettő. A férfiaknak pedig a külső többet számít. Inkább vannak egy szar kapcsolatban egy szuper csajjal, mint fordítva.

júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoszo igaz. Egy abszolút taszító férfit nem tesz vonzóvá a kisugárzás az adott nőnek. Viszont egy semleges, tehát nem is taszító, de nem is kifejezetten vonzó férfit vonzóvá tud tenni a jó kisugárzás. Viszont a kisugárzás elég megfoghatatlan fogalom így, én inkább azt mondanám, hogy a jó kommunikáció. Egy olyan férfi, aki választékosan, és asszertíven kommunikál, érdeklődő, tájékozott, humoros, tud flörtölni, bókolni és ezekhez jó az időzítése... ha csak elmegy a külseje is iszonyú vonzó tud lenni.
júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon jól leírta. Nekem személyszerint ez szexkapcsolat esetén is így van, azért mert engem elsősorban nem a látvány izgat fel, hanem a férfi viselkedése. Ha úgy tud flörtölni, csipkelődve viccelődni, jó a humora, úgy tud rámnézni (és a tekintete nem a külsején múlik, hanem valami belülről jövő dolog) stb.

Ahogy az előző írta, ne legyen abszolút taszító, de elsősorban ne legyen ápolatlan vagy büdös, mert nagyon érzékeny vagyok a szagokra. Tiszta, ápolt fogak, ne legyen büdös lehellet, zsíros haj, ilyenek.

Mondják, hogy a férfiakat inkább a látvány izgatja fel, a nőket kevésbé, hát ez rám így abszolút igaz, de szerintem nem minden nőre igaz, inkább egyénenként változó.

júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!