Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fontosabb a lány arca,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb a lány arca, ha jó az alakja vagy a kisugárzása?

Figyelt kérdés

Csúnyácska arc (nagyobb orr), szép alak, aranyos lány. Ti összejönnétek vele? Nagyon megtetszett ez a lány, kíváncsi vagyok más véleményére is, hogy csak nekem nem fontos annyira az arc?

22/F


2011. jún. 13. 09:28
 1/9 Burny bácsi ***** válasza:
Adjál neki! Ha menő üzletember leszel, legfeljedd elviszed megcsináltatni, ha meguntad.
2011. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked bejön, akkor hajrá, és tudod nem minden a külső...
2011. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne mások véleményére hallgass! ha neked bejön akk hajrá!
2011. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisugárzás nem létezik. Nekem az a fontos, h legyen kedves, de ugyanakkor őszinte, és legyen elég intelligens ahhoz, h tudjak vele beszélgetni.
2011. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A külső nem minden... Szerintem.. Ha neked bejön, akkor mással ne foglalkozz! Sok sikert! :)
2011. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egész egyben fontos. Az "összhatás". Ebben benne van a kisugárzás is. Az, hogy mi a szép, relatív. Sokszor a csúnyának mondott arc, éppen a "különlegességével", érdekességével gyönyörű.
2011. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Összkép a fontos. Sokmindennek együtt kel lennie ahhoz, hogy a lány nemcsak szép legyen, de legyen kisugárzása
2011. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nagy orra van, még lehet szép az arca, ha meg tetszik, akkor nincs miről beszélni.
2011. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ne adj mások véleményére. De ha téged ez nagyon feszélyez, akkor várj még egy kicsit. Ha pár napig (2-3) nem találkoztok vagy beszéltek, könnyen rájöhetsz, hogy mit is akarsz valójában.

Mellesleg ismerek néhány nagyon szép arcú lányt - csak más értéket nem kell bennük keresni.

2011. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!