Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem elégítik ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégítik ki a férfiak a nőket?

Figyelt kérdés
Miért olvasom és látom egyre több helyen, hogy a férfi orgazmusa fontosabb, mint a nőé? Miért nem érdekli a férfiakat a partner gyönyöre? Ha szex kapcsolat is, ott csak egy alkalomra terveznek, vagy miért ennyire önző sok ember?

júl. 1. 23:56
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
18. Te már behafolástól élvezel?
júl. 2. 10:52
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kívánom a másikat, akkor csak behatolással is eltudok menni, de nyilván nem egyből ahogy berakta
júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
22. És ezt hogy csinálod? Magamnak én is 6-8x, szex alatt 1-2 de nekem szex közben sajnos azért több idő kell. Pedig volt "hüvelyi is".
júl. 2. 12:15
 24/40 anonim ***** válasza:
11%
Na kérdező, mégsem fenékig tejfel az a teljesen kielégített szexuális élet?
júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tényleg rossz az anatómiám, ebben végül is igazuk volt a pasiknak, mindig csak "külső" orgazmusom volt. Lehet, abban is hibáztam, hogy ilyen adottsággal egyáltalán nem is kellett volna erőltetnem a csak szex témát. De ha komoly kapcsolat meg egyszerűen nem kell...? Kicsit még mindig nehezemre esik megbarátkozni a gondolattal, hogy akkor marad a ph-ra maszti...
júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálok semmit specifikusan, max annyit, hogy fejben is teljesen kikapcsolok, nem aggódok azon, hogy hogy nézek ki stb.
júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

24. Mi a probléma? Csak nem vagyok sorozatélvező. De ahogy a párom megdug vagy nyal, egy orgazmus után már álmos leszek, ami nagyon jó. Teljesen kielégít és lefáraszt



Ne legyél rossz májú, mert visszakapod:)

júl. 2. 14:31
 28/40 A kérdező kommentje:
26. Teljesen érthető, ez nagyon sokat számít.
júl. 2. 14:31
 29/40 anonim ***** válasza:
83%
Mert egyik fél sem ért a másikhoz.
júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
A férfi orgazmusa az elsődleges, bármennyire is fáj. Mert egy férfi sokkal könnyebben elélvez, és muszáj is elélveznie, miután erekciója volt és izgatva volt, nem jó elélvezés nélkül abbahagyni. Nőknél más az eset, sokkal nehezebben érnek el orgazmust, nem is mindenki képes rá, vagy csak nagyon nehézkesen.
júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!