Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem elégítik ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégítik ki a férfiak a nőket?

Figyelt kérdés
Miért olvasom és látom egyre több helyen, hogy a férfi orgazmusa fontosabb, mint a nőé? Miért nem érdekli a férfiakat a partner gyönyöre? Ha szex kapcsolat is, ott csak egy alkalomra terveznek, vagy miért ennyire önző sok ember?

júl. 1. 23:56
1 2 3 4
 1/40 Senior Séf ***** válasza:
96%
Megette a fene azt a kapcsolatot, ahol nem érdekli a férfiakat a partner gyönyöre.
júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1. Szexkapcsolatokban általános. Ezért sok nő nem is megy bele, mert tudja hogy nem fog kielégülni. És aztán sok férfi sír, hogy a sok nem keresik a szexet. Dehogynem! Csak nem mindegy kivel..
júl. 2. 00:01
 3/40 anonim ***** válasza:
90%

Egy szexkapcsolstom volt...szerencsére ő nem volt ilyen.

Alkalmiba pont ezért bele se mennék.

júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
20%
Kielég
júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
37%

Bocsi, hamarabb elküldtem a kommentet (#4)


Szóval kielégítem én. Ha tudom.


Van, akit nem lehet, volt aki azt kérte, hogy fojtogassam, hát menjen az ilyen BDSM hajlamaival máshoz.

júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
3. Na pont ezért én sem. :/
júl. 2. 06:57
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Sokan akarnak mindent, adni meg cserébe lehetőleg semmit ne kelljen.

Nőként nagyon kockázatosak az alkalmi kapcsolatok, nemcsak érzelmi de fizikai oldalról is, nekem soha meg csak eszemben sem volt, hogy belemenjek ilyesmibe, pont ezek miatt.

júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom sokan miért vannak így, számomra ugyanúgy fontos az is, hogy a partneremnek jó legyen, akkor van értelme az egésznek.
júl. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

Mert hat azt szoktak meg h nekik jar a kielegules ...

A partner meg ... Neki is annyi ideje volt

júl. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
44%

Te miről beszélsz? Kaocsolatban és viszonyban is a nő a fontos. Előbb elmegy akárhányszor is tud, utána jövök én!


Te mikor dugtál utoljára?! Azok beszélnek így akik azt sem tudják mi fán terem a dolog, max cikkekben olvas a szexről!

júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!