Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ad visszajelzést a nő ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad visszajelzést a nő ?

Figyelt kérdés
2. Randin vagyok túl , meg is fogott a lány , megtörtént a csók persze hogy jelent valamit ha már engedte , de mikor én mondom hogy jól éreztem magam vele meg minden hasonló , akkor visszajelzést nem kapok , magától automatikusan nem mond semmit még azt se hogy én is vagy bármi , se chaten se mutatja ki az érzését se személyesen , miért ilyen zárkózott.. vajon idő kell ? Vagy nem értem.. én mindig azon vagyok hogy dicsérjem meg hogy éreztessem vele hogy kedvelem , de vissza nem érezteti , de mégis megy a tali meg mégis megy ez az egész

jún. 30. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez halott. Te is idejössz sírni, nem vele kommunikálsz. Egyformák vagytok.
jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Ezek alapján sínen vagy.

Nincsen probléma, csak zárkózottabb az átlagnál.


Annyi, hogy amíg nem feküdt le velem a nő, addig nálam alapszabály, hogy nem dícsérem se a külsejét, se semmiben sem.

Mivel a dícséretet ki kell hogy érdemelje.

jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem valami szocializált szegény.
jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Vagy nagyon zárkózott, vagy hidegen hagyod de szórakoztató vagy neki.

Tippre az utóbbi, ha egy nő szimpatikusnak tart és tényleg akar, azt tudatni fogja. Ez van.

jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Másképp is lehet csinálni. Lehet eleve fogalma sincs arról, hogy hogyan kell kapcsolatban megnyílni igazán. Azt utánozza amit te mutatsz neki
jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy túlságosan zárkózott. Hány éves? VOlt már kapcsolata?

Ha randizik veled és hagyta, hogy megcsókold, akkor az már jelent valamit.

jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mégis mi a túrót vársz? Akkora zavarban volt,mint ide Lacháza. Ő is pontosan olyan rutintalan,mint te.
jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinten nem érdekled.
jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet fél kimutatni bármit is
jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!