Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérhetek segítséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elmentem találkozni egy sráccal, több hónapot beszéltünk de a körülmények miatt nem jutottunk el a találkozásig, erre rátesz, hogy egy idő után az érdeklődése is teljesen más volt mint az elején. Aminap viszont kihívott mert akart beszélgetni egyet. Jól is telt és elég sok témáról beszélgettünk, magáról is sokat mesélt. Mikor váltunk el csak annyit mondtam, hogy majd írjon. Hazaért írt is, viszont másnap semmi híre nem volt. El kell engedjem ezt? Hosszú ideig oda voltam érte de a jelei nem voltak soha egyértelműek.



jún. 30. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

És ennek már hány napja?

Nem tegnap igaz?


Ha nem akkor hagyd.

jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap volt.
jún. 30. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Az online game mindig egy lutri.

Én Max 3 napot vagyok hajlandó erre időt pocsékolni.

Ha ez alatt nem sikerül lezsírozni 1 személyes talit, akkor tiltom a csajt.

jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek tiltod egyből? Jó türelmetlen vagy. Van ám élete az embernek rajtad kívűl is….
jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha nem sürgős neki,nem is vagy fontos. Vagy van más,fontosabb.
jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! De ha már hónapokkal azelőtt le vannak szervezve a programjaid? Te még csak kvázi egy idegen vagy….ahhoz, h csapot-papot ejtsek miattad
jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzod az agyát és tele lett a töke veled.
jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!