Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Régóta vagyunk kollégák a pasival és mostanában egyre többet gondolok rá. Úgy érzem kezdek egyre jobban beleszeretni. Évekig észre se vettem "úgy". Most viszont mindig a közelében lennék és azt szeretném, ha ő is észre venne. De van egy kis bökkenő, évek óta nem keres párkapcsolatot. Azt mondja már nem érdeklik a nők és az agglegény életre rendezkedett be. Ilyenkor mit lehet tenni?
2018. okt. 29. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Beszélj neki az érzéseidről.
2018. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve munka után valami közös programhoz. Nyugodtan mondd meg, hogy megkedvelted, és szeretnéd jobban megismerni. Nincs ebben semmi ciki.

Minden kapcsolat úgy kezdődik, hogy két ember tetszik egymásnak, és vonzódnak egymáshoz. Ha eltitkolod, hogy ő szimpatikus neked, akkor esélyt se adsz magatoknak.

Az se ciki, ha nemet mond. Akkor lenne ciki, ha ezt nem érted, és kúszol utána. De önmagában abban nincs mit szégyellni, hogy tetszik neked valaki. Nyugodtan vállald fel.

2018. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vedd elő a jól bevált női praktikákat, hogy hogyan lehet meghódítani egy férfi szívét úgy, hogy valójában egy pillanatig se higgye azt , hogy te ezt akarod tenni. Az első a kommunikáció...
2018. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, hát ezt csak úgy mondják, védekezésből. Meg kell hódítani. Bár azt nem mondom, hogy könnyű lesz. De szerintem nincs olyan ember, aki valóban a magányt szeretné.
2018. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ha elmondanám, hogy tetszik nekem és elhívnám kettesben valahova, arra biztosan nemet mondtana. Ilyen direkt lépésekhez ő túl zárkózott, szóval nem akarom letámadni ezzel. A hódítgatással nem tudom mire mennék, lehet nem venné komolyan... 😥
2018. okt. 29. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Talán ne úgy kezdd, hogy "tecel", hanem egyszerűen hívd el valami nem 100%-osan egyértelmű munka utáni programra.
2018. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

5: Jajj, hát akkor legyél nő, mondogasd, hogy úgy elmennél az xy kiállításra, de senki se ér rá veled menni, egyedül nem jó, stb, és reméld, hogy veszi a lapot. 😑


Megkérdezed tőle szünet elején, hogy "jössz kávézni?". Aztán legközelebb bedobod, hogy munka után üljetek be egy teára, tudsz egy jó helyet, megmutatod. Nem azzal kell kezdeni, hogy vegyen el. 😑

2018. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Közben kitaláltam. Holnap munka ürügyén elhívom egy közeli kávézóba. Tényleg lenne mit megbeszélni, úgyhogy valószínűleg igent mond. Köszönöm mindenkinek 🙂.
2018. okt. 29. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel köcsög vagyok és kárörvendő, remélem nemet mond.
2018. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!