Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz ebből párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből párkapcsolat? Hogyan kössem le a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, 2 évvel ezelőtt reggelente látott engem a buszmegállóban, de nem mert odajönni. Egy évvel később matceltünk Tinderen, de nem írtam neki vissza, mert közben lett kapcsolatom. Pár hónappal később megkeresett messengeren, írt, de nem válaszoltam neki. Közben vége lett a kapcsolatomnak, és ismét matcheltünk Tinderen, ekkor végre válaszoltam neki. Még aznap találkoztunk, ölelés, csókok, kézen fogva sétálás megvolt. Egyből éreztem a kémiát, elmondása szerint ő is. Első randi után nem volt túl beszédes online, de volt második randi. Meseszerű volt az is. Úgy váltunk el, hogy találkozunk még. Ennek mindösszesen 2 napja, tudom, nem sok, de megbolondulok. Azóta olyat érzek, mintha valami 16 éves tini lennék. Alig ír online, percenként figyelem, hogy mikor volt online, a szívem folyamatosan ki akar ugrani a helyéről, csak rá tudok gondolni. Tudom borzasztó vagyok. 😂😂 Szerintetek lesz ebből párkapcsolat? Tudom, felnőtt nő nem ilyen bolond, mint most én, de nem bírok magammal. Hogyan kössem le a gondolataimat, hogy ne kapjak szívinfarktust?😂 más is érzett ilyet?

jún. 29. 21:18
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
21%

Ott, a harmadik sor magassàgàban vesztettél el 🧐🤡


Nem, nem lesz belőle semmi. Sérti az egódat, h leszar.

jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem valószínű, a leírásod alapján ő nem ilyen lelkes, mint te. Az nem jó jel, ha alig ír, bár persze kérdés, hogy valóban alig keres vagy csak te várnál többet. Az normális, ha van más dolga is és nem tud veled beszélgetni egész nap, de ha arról van szó, hogy inkább te tartod fent a beszélgetést és ő csak időnként ezekre reagál röviden, akkor nem jók az esélyek. Ha magától is keres, érdeklődik, ír hosszabb válaszokat, akkor lehetséges, hogy lesz ebből több is, csak ne ijeszd el.
jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő garantáltan nem ezt érzi.
jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
2 randi alatt lett volna idod kideriteni hogy mennyire internet fuggo. Lehet csak neha neha nez fel es annal ritkabban is valaszol. Vagy mast is fuzoget :)
jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyers az első, de igaz. Nem válaszoltál neki még annyit se hogy le vagy szarva. Innentől kezdve ne várd azt hogy körbeugrál téged és minden szavad lesi.
jún. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!