Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha sehogy sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sehogy sem tudom elterelni róla a gondolataim?

Figyelt kérdés

A szakítás után 8-9 hónappal sem tudtunk túl lenni egymással a volt barátommal. Én az alatt az idő alatt szenvedtem végig és csak rá gondoltam, aztán megjelent az életemben újra és… nem akarok regényt írni, de lényegében szerelmet vallott, nem történt köztünk semmi csak csók és nála aludtam, aztán valahogy pár nap alatt elcsesztünk újra mindent és azóta nem beszélünk.

Szerelmes vagyok belé halálosan… lassan egy éve hogy szakítottunk, mégsem tudom elfelejteni és mindenhol csak őt látom magam előtt, mindig rá gondolok és róla fantáziálok. Biztos hogy nem fogok ezzel elé állni, nem tudom ő jelenleg hogyan érez. Öt éve ismerjük egymást és onnantól hogy találkoztunk több éves kihagyásokkal, de többször egymásra találtunk. Soha nem jártunk előtte, csak tavaly. Egyszerűen nem tudom mi ez köztünk, amikor tavaly elmondta az érzéseit irántam korábbról is, teljesen meglepődtem, mert én is éreztem valamit iránta mindig, de olyan érzelmi szál nem alakult ki, mint mikor járni kezdtünk. Azóta viszont nem érdekel senki más, csak ő… és egyszerűen a szex vele olyan amin nem tudok túl lenni (és ezzel ő is így van, legalábbis mikor utoljára találkoztunk, még így volt) de nem csak az hanem minden más is. Viszont az ember maga… hiába szeretem, problémás. Néha arra is gondoltam, hogy jobb lenne meghalni mint élni nélküle. De persze összeségében nem vagyok ennyire szarul már.



2021. nov. 11. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Ez vmi remenytelen tavkapcsi? Mert annak van ilyen hatasa is.
2021. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy problémás? Miért szakítottatok először? Mivel csesztétek el másodszor?
2021. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem távkapcsolat..
2021. nov. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!