Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire hülye,és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hülye,és kihasználható vagyok?

Figyelt kérdés

Nos már nem bészelek ezzel a fiúval,de érdekelne a véleményetek,hisz külső szemmel,ráadasul több ember jobban átlátja ezt a szitut.Szóval én kb 3-4 hónapig beszélgettem egy fiúval.Nekem tényleg,tényleg! Nagyon szimpatikus volt.Mindenhogy tetszett.A személyisége,és külsőre is(ez már inkább másodlagos,de tény,hogy szeretem a szép embereket,de nem ez a lényeg) igazából csak pár képet küldött magáról,de azok sem voltak egyértelműek.Nem is nagyon kértem az arcáról képet,mert elmondása szerint nem szereti az arcát,nem találka szépnek.Minden nap bszéltünk sokat.Aztán én 3 hónap után felhoztam a randit(egyébként vártam,hogy ő hozza fel,de ez nem történt meg,szóval úgy voltam vele,hogy akkor majd én) azt mondta következő hónapban találkozhatunk.Aztán ugyan csak nem hozta fel a talit(ez már a következő hónapban volt) megint csak felhoztam a talit(itt már érezhető volt üzenetben,h kicsit kiakadtam) elmondta,hogy pénteken ráér.Leszerveztem mindent.Mikor ,hol hány órakkor legyen.És,ha neki is úgy jó,jöjjön ide hozzánk(van kocsija,jogsija) azt mondta neki okés.Csütörtökön hajnalban írt,hogy neki mégsem jó pénteken,mert az apja befogta munkára,és akkor hajnali fél kettőkor ért haza,és hogy kb szombatig dolgozni fog.Természegesen én nagyon megértő vagyok,és nem kezdtem el hiztiznk,és nem voltam egy picsa.Írtam neki,hogy akkor nekem vasárnap tökéletes lesz,nyugodjon meg,és ne idegeskedjen ez miatt.Aztán vasárnap tali előtt azaz 12:40-kor írta,hogy lesz foci edzése,és nem hagyhatja ki,mert így is sokat hiányzott(hozzá teszem délutan 2-re volt megbeszélve a tali..ezt ks én fixáltam le) itt már megírtam neki,hogy ezek után nincs miről beszélünk,amire annyit írt,hogy oké.Makd másnap reggel rám írt,hogy sajnálja,és én egy jó ember vagyok.És hogy megérdemlem,hogy nőként bánjanak velem,amire ő nem képes.Megírtam neki,hogy megértem a focit(2 helyen is focizik,és hogy nem ér rá,haverjaira sincs elvileg kdeje,és rám se) Megértem a focit,de szorítson nekem is helyet.És,hogy mivel rég volt kapcsolata az ks gyerekként,így érthető,hogy nem ért a nőköz.Felajánlottam neki,hogy szívesen segítek,és megírom neki ezentúl,hogy mi nem tetszik benne,amin ő majd tud változtatni.Természetesen megígérte,hogy változni fog,és kihozza majd a maximumot.Megígérte,hogy másnap felhív,de nem hívott fel.Írta azt is,hogy megy majd éjszakai horgászatra.Tegnap anyummal erről beszélgettem ,és azt mondta,akinek horgászni van ideje annak nagyon sok szabadodeje van,és tiltsam mostmár le.Itt bekattant nálam valami ,és rájöttem igaza van.Leitiltottam.Egyébként mikor másodjára sem jött össze a randi,akkor esküszöm sejtettem,hogy nem fog velem találkozni.Én csak nem értem,hogy mi volt a célja,és hogy kiért csinálta ezt.Ény tényleg jó szívvel felé,és a randi felé készülődtem erre megint lemondta.jó voltam unaloműzőnek?

Én 19 vagyok(L)

Ő 18 éves(elmondása alapján)

Bocsi,hogy ennyit írtam,és lehet kicsit katyvasz,de szerettem volna leirni az egész sztorit,hogy egy egész képet kaphassatok.Már nincs jelentősége semminek,de talán valamicske választ megérdemlek.


tegnapelőtt 15:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tökéletes az írásom,de közben gépeltem,és gondolkodtam is.Mindegy,ettől tekintsetek el😅
tegnapelőtt 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem megérdemelted. Kigyúrt gyerek elképzelések nélkül te pedig felszínes aki ebbe többet képzel.


Már ott rossz az egész hogy egy randit te szervezel le. Az még rendben van hogy te hozod fel viszont nem neked kellene szervezni.


Azt pedig hamarabb fel kellett volna ismerned hogy nem akar tőled semmit.


Legközelebb keress férfit és te nőlj fel mert 19 évesen egy kislány vagy.

tegnapelőtt 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled találkozni ennyi
tegnapelőtt 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kigyúrt,sőt😃Ha felszínes lennék,már rég letiltottam volna.Tetszett az,hogy elmondása alapján önálló,szeret segíteni más embereknek,ha kell adakozik.Velem is normálos volt,soha nem fogalmazott bunkón vagy ilyenek.Önmagában az tetszett,hogy önálló,helyén van a szíve.Maga a személyisége.De ki tudja mennyit hazudott magáról...
tegnapelőtt 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasságból nem utasított el
tegnapelőtt 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Most láthattad működni azt az örökérvényű igazságot, hogy sosem az alapján kell megítélni egy embert, hogy mit mond, hanem azt kell figyelni mit tesz - vagy éppen nem tesz.
tegnapelőtt 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nehéz azért ezt kiszűrnöm,mert még sosem volt kapcsolatom,de szerencsére azért mindíg hallgatok a körülöttem lévőkre...
tegnapelőtt 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Így nem is lesz. 2 unatkozó hülye...
tegnapelőtt 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a szép modern világ. Előadjuk a tökéletest, mindenki felé látszat és megfelelés, csak épp az egész egy üres, hazug váz lesz. Mert tök szépeket mondott ez a figura is magáról neked, amiből átjön mekkora jólelkű ember, adakozás, másoknak segítés, biztos még a halat is visszaengedi és lefertőtleníti a horog utáni sebet lol. A valóság meg az, hogy zéró empátia, tárgyként kezel téged, és annyi nem jut át a tudatáig hogy ne szórakozzon az érzéseiddel. Meg hogy ne hazudozzon és ne nézze hülyének azt, aki jóindulatú felé és megbízik benne. Na ezek a figurák tömegesen vannak jelen manapság, férfi és női oldalon is egyaránt.
tegnapelőtt 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!