Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha van papirom alvaszavarrol,...

Floattila kérdése:

Ha van papirom alvaszavarrol, akkor kihasznalhatom iskolaban? Kaphatok engedmenyt?

Figyelt kérdés
Narkolepszias vagyok, aminek az egyik tunete hogy 0-24 almos vagyok es barmilyen monoton cselekves kozbe bealszok. Igy oran is vannak gondjaim. Lenne ertelme papirt kernem errol? Hasznalhatnam iskolaban?

2023. szept. 11. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Kezelőorvosod mit mond?
2023. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen engedményt akarsz? Neked csak 10 perc legyen egy óra, mert amúgy bealszol vagy mire gondolsz? Esélytelen, h erre bármilyen kedvezményt is adnának. Ha tényleg annyira gáz a helyzet, akkor neked speciális iskolába kell járnod, vagy magántanulóként kell folytatnod.
2023. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem ilyenre gondoltam es ennyire nem is veszes. Inkabb valami olyasmire, ha heti vagy havi 1x nem birok koncentralni egy oran, akkor ne rogton az igazgatohoz menjek es erdemjegyet se kapjak erte.
2023. szept. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!