Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehetett a baj? Azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a baj? Azóta elérhetetlen.

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit. Szimpi, 39 éves , rendezett anyagi és családi környezettel. Nekem nagyon bejött tényleg külsőre, belsőre is.

5-ször találkoztunk, a nagy meleg miatt pedig hol nála ,hol nálam voltunk, csináltunk vacsorát, filmeztunk. Csók volt, de szex nem. Ami szintén szimpi volt, hogy nem akar megdugni ilyen hamar. Komoly dolgokról beszélgettünk, tényleg azt hittem, komolyan is gondolja. Amúgy nincs nője, ez fixen tudom, közös barátaink vannak, ők ismertettek össze minket. Szóval a 6.alkalom előtt felhozta, hogy mi lenne ha vagy én nála ,vagy ő nálam aludna. És akkor nem kellene este kocsikàzni haza. Mondtam, hogy rendben, én szívesen nála alszom. Vártam is az egészet, megbeszéltük, hogy jön értem délután, kicsit csavargunk még és utána megyünk hozzá. 4-re volt megbeszélve és negyed 5-kor még nem gondoltam semmire sem, de azért ötkor már gyanús volt, hogy hova lett. Lényeg, hogy nem jött. Kérdeztem a közös barátunkat, hogy tud-e róla valamit és mondta, hogy persze, a tesójàékkal mentek le aznap Balatonra úgy, hogy közben messengeren meg délelőtt egyeztetettük a délutánt. Azóta pedig elérhetetlen. Nem veszi fel, nem olvassa el amit írtam neki. Nem értem. Kíváncsi vagyok kiderül -e mi van, meg arra is, hogy milyen elméletek jutnak nektek eszetekbe a dolog kapcsán. Teljesen össze vagyok zavarodva és szomorú is vagyok, mert tényleg minden tök jó volt.


jún. 29. 08:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
19-20. Ti ilyen semmire valók vagytok. De nem ez az átlag.
jún. 29. 10:06
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
20-ad vagyok es no. Es tapasztalatbol irom. Nem bantaskeppen, de koszonom. Szerinted, akit igazan erdekelnel, szo nelkul lelepne? Az egyutt alvast is csak azert mondta, hogy szexeljetek, nem a kocsikazas miatt. De te tudod.
jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen hapi, a kora is megegyezik. (Nem Gábor véletlenül?)
jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az lehetett, hogy totál beléd zúgott, csak valami miatt elfelejtette, hogy valójában a Balatonra megy hétvégén. Aztán a telefonja lemerült és nem tudott elérni. Aztán talált egy töltőt, de annyira rástresszelt, hogy téged (a szerelmét) nem tudja elérni, hogy zavarában elfelejtette a pin kódot.

Most pedig Balatonon eszi a bánat a sok fiatal csirke között, akik a strandon villogtatják a hibátlan testüket, és utánad epekedik.


99% tuti, hogy ez történt.

jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a közös barátotoknak, hogy adja át neki, hogy ha ennyire besz@ri, hogy nem meri neked megmondani, miért bújt be az egérlyukba, akkor üzenje vissza a barátotokkal az okot neked:) A barátjával csak mer beszélni ez a nyuszika.


13-as voltam.

jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
*vagyis egérke, nem is nyuszika, ha az egérlyuk hasonlatnál maradunk:)
jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá magyarázat. Hacsak az nem, hogy egy link fazon. Fiatal koromban én is botlottam bele ilyenekbe, csak akkor még nem ghosting volt a neve ennek a sunyi viselkedésnek. Kérdező, ne foglalkozz vele tovább, nem ér annyit az egész. Az okot soha nem fogod megtudni, mivel ennek konkrét oka nincs. Szerintem egyszerűen elfeledkezett rólad.
jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia kerdezo! Elokerult azota?
jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Szar alak, sok ilyen pasi van.
jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen nő is van, nem pasik sajátja ez.
jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!