Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehetett a baj? Azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a baj? Azóta elérhetetlen.

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit. Szimpi, 39 éves , rendezett anyagi és családi környezettel. Nekem nagyon bejött tényleg külsőre, belsőre is.

5-ször találkoztunk, a nagy meleg miatt pedig hol nála ,hol nálam voltunk, csináltunk vacsorát, filmeztunk. Csók volt, de szex nem. Ami szintén szimpi volt, hogy nem akar megdugni ilyen hamar. Komoly dolgokról beszélgettünk, tényleg azt hittem, komolyan is gondolja. Amúgy nincs nője, ez fixen tudom, közös barátaink vannak, ők ismertettek össze minket. Szóval a 6.alkalom előtt felhozta, hogy mi lenne ha vagy én nála ,vagy ő nálam aludna. És akkor nem kellene este kocsikàzni haza. Mondtam, hogy rendben, én szívesen nála alszom. Vártam is az egészet, megbeszéltük, hogy jön értem délután, kicsit csavargunk még és utána megyünk hozzá. 4-re volt megbeszélve és negyed 5-kor még nem gondoltam semmire sem, de azért ötkor már gyanús volt, hogy hova lett. Lényeg, hogy nem jött. Kérdeztem a közös barátunkat, hogy tud-e róla valamit és mondta, hogy persze, a tesójàékkal mentek le aznap Balatonra úgy, hogy közben messengeren meg délelőtt egyeztetettük a délutánt. Azóta pedig elérhetetlen. Nem veszi fel, nem olvassa el amit írtam neki. Nem értem. Kíváncsi vagyok kiderül -e mi van, meg arra is, hogy milyen elméletek jutnak nektek eszetekbe a dolog kapcsán. Teljesen össze vagyok zavarodva és szomorú is vagyok, mert tényleg minden tök jó volt.


tegnapelőtt 08:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

"Kérdeztem a közös barátunkat, hogy tud-e róla valamit"

Miért nem őt hívtad fel aznap délután fél ötkor?

tegnapelőtt 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1! Hívtam, írtam neki, nem vette fel, nem olvasta el. Ezért kérdeztem meg a közös barátot.
tegnapelőtt 08:18
 3/30 anonim ***** válasza:
10%

Majd ő megmondja. Felesleges itt tippelgetni, hogy mi volt az oka. Te meg csak agyalsz ezen, pedig full felesleges.


Meggondolta magát, fogadd el.

tegnapelőtt 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ki mondja meg? Mondom, nem lehet elérni. Nyilván már nem is fogom tudni elérni. Ha meg nem szimpi a kérdés, nem kell válaszolni. Szia.
tegnapelőtt 08:22
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
Lehet megismert valaki mást.
tegnapelőtt 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5! Egy délelőtt alatt? Amúgy nem hinném, mert nyilván a legjobb barátjával beszéltem meg annak a barátnőjével és ők nagyon jó emberek, biztosan elmondanàk ha ilyen van, ha a pasi nem is. Ismerem őket gyerekkorom óta.
tegnapelőtt 08:30
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
Most már rendezett családi háttér is elvárás?
tegnapelőtt 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7! Na a lényeget megragadtad. Nem ,nem alvàràs, de az volt neki, szóval nyilván ez is szimpi volt benne. Édes Istenem 🤦..... Amúgy meg ja, ne az alkesz szüleivel éljen,vagy a híd alatt. Igen, ha így vesszük, elvárás.
tegnapelőtt 08:40
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

"Ki mondja meg? Mondom, nem lehet elérni. Nyilván már nem is fogom tudni elérni. Ha meg nem szimpi a kérdés, nem kell válaszolni. Szia."


Akkor nem tudod meg soha. Talan rájött, hogy full buggyant vagy. Vegtere aki képes ilyenen pörögni, annak valami nem oké a fejében. Mire mész azzal, ha megtippeljük, hogy mi lehetett a baja? Hm? Semmire. Na ugye.

Szia! 🙋

tegnapelőtt 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Lehet rájött hogy mégse tud, vagy mégse akar megdugni téged. Lehet csak próbálta magával is elhitetni hogy minden oké, de egyszerűen nem érezte végül amit kell, beijedt, és inkább igent mondott a másik programra. Ezzel valószínű vége is köztetek, és ha ilyen hülyén oldotta meg akkor bizony esélyes a ghosting is részéről. Kényelmesebb lesz már neki soha többet nem válaszolni, mint kínos magyarázkodásba kezdeni. A másik opció hogy esetleg benned látott meg valami problémát, pl túlzott tapadást vagy toxikus viselkedést, ami az utolsó napokban végül átszakította a gátat, és inkább elmenekült. Vagy ki tudja mi történt köztetek a kommunikáció alatt, még az is lehet követelőző vagy bunkó voltál, sokaknál megesik hogy egyik pillanatról a másikra nagyon furába csapnak át. Sokszor az a valódi énjük, ami olyankor kibukik. Lehet volt már neki hasonló és azért menekült el.
tegnapelőtt 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!