Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehetett a baj? Azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a baj? Azóta elérhetetlen.

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit. Szimpi, 39 éves , rendezett anyagi és családi környezettel. Nekem nagyon bejött tényleg külsőre, belsőre is.

5-ször találkoztunk, a nagy meleg miatt pedig hol nála ,hol nálam voltunk, csináltunk vacsorát, filmeztunk. Csók volt, de szex nem. Ami szintén szimpi volt, hogy nem akar megdugni ilyen hamar. Komoly dolgokról beszélgettünk, tényleg azt hittem, komolyan is gondolja. Amúgy nincs nője, ez fixen tudom, közös barátaink vannak, ők ismertettek össze minket. Szóval a 6.alkalom előtt felhozta, hogy mi lenne ha vagy én nála ,vagy ő nálam aludna. És akkor nem kellene este kocsikàzni haza. Mondtam, hogy rendben, én szívesen nála alszom. Vártam is az egészet, megbeszéltük, hogy jön értem délután, kicsit csavargunk még és utána megyünk hozzá. 4-re volt megbeszélve és negyed 5-kor még nem gondoltam semmire sem, de azért ötkor már gyanús volt, hogy hova lett. Lényeg, hogy nem jött. Kérdeztem a közös barátunkat, hogy tud-e róla valamit és mondta, hogy persze, a tesójàékkal mentek le aznap Balatonra úgy, hogy közben messengeren meg délelőtt egyeztetettük a délutánt. Azóta pedig elérhetetlen. Nem veszi fel, nem olvassa el amit írtam neki. Nem értem. Kíváncsi vagyok kiderül -e mi van, meg arra is, hogy milyen elméletek jutnak nektek eszetekbe a dolog kapcsán. Teljesen össze vagyok zavarodva és szomorú is vagyok, mert tényleg minden tök jó volt.


jún. 29. 08:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
10! Egyik dolgot sem csináltam.
jún. 29. 09:25
 12/30 A kérdező kommentje:
9! Seggfej vagy. Na és most lehet bunkónak titulâlni.
jún. 29. 09:26
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

9-es: jaj már, ne papolj, hogy a kérdezô ilyen aljas ghosting után pörög ezen, teljesen normális.


Kérdezô: sajnálom. Legalább kiderült, hogy annyi gerinc sincs a srácban (mert az ilyen nem férfi), hogy megmondja neled, mi volt a baj. Ô a defektes, nem te. A ghostingolás online egérlyukába bújni könnyebb volt neki.

jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Amúgy arra lettem holnap kíváncsi a gyengébbek kedvéért, hogy ha ti valami ilyesmit csináltok, annak mi az oka. De látom, sokan nem értik .
jún. 29. 09:27
 15/30 A kérdező kommentje:
13! Józsi, legalább te érted miről beszéltem.
jún. 29. 09:27
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A ghostingnak nincs konkrét oka sajnos. Bárki megkaphatja bármikor manapság, mert globálisan szokássá vált.


A ghostingoló gerinctelen, gyáva, hogy kommunkáljon.

jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
13-as Tamás voltam,;) de igen, értem, én is tapasztalom a ghostingot.
jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol meg az is lehet h uazzal a ferfival randiztunk a leiras alapjan, de en uigy jartam. Azota se tudom mi van vele.
jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha élőben is ilyen a stílusod, akkor ezért lépett le. Én egy ilyen pattogó hisztis nővel nem lennék együtt.


Ugyanitt: te csak hiszed, hogy nem akart megdugni, gondolom belefáradt, hogy főzőcske, borozócska, kocsikázóska egy kis nyelves puszikáért.

jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Csak meg akart fektetni, nem jott neki ossze, ezert lelepett.
jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!