Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi strandon, mire számítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi strandon, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egyelőre egy sráccal, ez már a 3. randink lesz.

Nagyon szimpatikus, nagyon sokat beszélgettünk, mindig keres, még csók sem volt eddig.

A strandot most én javasoltam helyszínnek, mert kánikula lesz, és nagyon nem szeretek kint sülni egy parkban pl, beülős helyen meg már voltunk.

Amiatt nem aggódok, hogy pl hogy nézek ki, a vonzalom az megvan, de eléggé zavarban volt eddig (még el is pirul néha, de ez szerintem aranyos, nekem tetszik) meg én is kicsit, picit azért izgulok, hogy milyen lesz. :)


Valakinek esetleg tapasztalat?


jún. 28. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire lennél kíváncsi pontosabban?
jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan milyen tapasztalatot kellene hogy írjak, voltam ilyen randin és jo volt nagyon. Ha okesan vagy a testeddel szerintem nem lehet baj, a strand meg amúgy is buli, együtt meg főleg. Szerintem jó randi választás.
jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezte valaki üzenetben hogy hányadik randin volt strand.


Egyszer ilyen 4-5., egyszer meg asszem talán 2. de ott alapból a Balatonnál találkoztunk szóval az kicsit más volt.


Amúgy én azt tapasztalom ismerősök alapján is hogy ez nem annyira extra randi ha van szimpátia és nem szorongsz a tested miatt (mert úgy nyilván nem nagyon nehéz) akkor lehet ilyen 3-4. randi simán szerintem. Nyáron meg főleg opció. De én férfi vagyok nem akarok lányok nevében beszélni lehet ők mást mondanának.

jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogyhogy mire? Nem voltál még strandon, vagy mi? Odamentek, kinéztek valami helyet ahol lecuccoltok, bementek a vízbe, kijöttök, beszélgettek, elmentek inni, enni.
jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
4. "bementek a vízbe, kijöttök" Bemennek a vízbe és egyből ki is jönnek? Semmi úszás, vagy pancsolás? Ne csináld már!
jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Arra, hogy a hideg vízben összemegy a fütyülője, és totál beég előtted.
jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jól sikerült, azóta is együtt vagyunk. Bár mi nem parázós tinik vagyunk és első randi volt a strandon.
jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Klassz, jó sok borzasztó első randim lett volna, ha strandon találkozom velük először...
jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

hát...

ha elképzelem, hogy órákon keresztül ott vagyok kettesben egy nővel a strandon, aki eddig külsőre-belsőre nagyon bejön, tök jókat beszélgetünk, jól szórakozunk, közben végig látom az egész testét szinte fedetlenül, de még nem érzem úgy, hogy helyénvaló lenne bármi intimebb testi érintkezés, hisz még csók sem volt

nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem ez így eléggé kínszenvedés lenne. én akkor csinálnék közös strandolást, ha már rendesen nyomjátok a gombot, nem pedig csak ilyen "már megfogtuk egymás kezét" státuszban vagytok.

jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mire számíts? Alig várja, hogy lássa a tested így, csak cicitartóban és bugyiban, és minden alkalmat megfog ragadni, hogy jól megfogdosson a víz alatt.
jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!