Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből mi lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből mi lehet? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Tegnap este két barátnőmmel beültünk egy italra az egyik kedvenc helyünkre. Az egyik barátnőmnek sürgős megosztani valója volt, épp szakítson/ne szakítson dilemmában van. Na mindegy is, a teraszon ültünk le, de már mikor megjöttünk, láttam, hogy ül ott egy srác társaság, és volt egy nagyon helyes srác, de ez csak így pár pillanat volt, viszont kicsit jobban szerettem volna megfigyelni a srácot. (😅) Úgy ültünk le, hogy én néztem a srácok felé. Nyilván beszélgetünk, minden, de azért néha a barátnőm válla felett átnéztem a srácra, és az egyik ilyennél pont belenéztem a szemébe, nyilván zavarba jöttem, és elkaptam a tekintetemet, de továbbra is vonzott, szóval nézegettem oda, és néha összeakadt a tekintetünk. Közben a barátnőm pasi ügyeit megbeszéltük, és más vizekre eveztünk, szóval mondtam, hogy mennyire helyes pasi ül ott a másik asztalnál. Mindegy is, egyszer csak felállt a srác, odajött az asztalunkhoz, és azt mondta, hogy “ Sziasztok! Kezdünk kifogyni a témákból, és nem bánnánk, ha csatlakoznátok hozzánk. Van kedvetek?” A lányokra néztem, a barátnőm (akinek pasija van) mondta, hogy jobb ha ő megy, de mi ketten átültünk a srácok asztalához. Jó idő elment azzal, hogy mindenki bemutatkozott, és meghívtak minket egy-egy italra. Én egész véletlen pont a baromi helyes srác mellett ültem. Úgyhogy egy idő után a keze a térdemen volt, és a hüvelykujjával sokszor simogatta. Hát be kell vallani, hogy azért ez így becsípve elég jó érzés volt. Éjfélig dumáltunk, mert konkrétan zárt a hely mikor eljöttünk. Nyilván megadtam neki az instám, és reggel írt, hogy “jó reggelt! Remélem túlzottan nem fáj a fejed.” Reggel amíg készülődtem, meg mentem órára, végig írogattunk. És megkérdezte, hogy van-e kedvem szombaton is beülni egy italra, de nem vagyok biztos benne, hogy csak vele, vagy a srácokkal. Meg elég egyértelműnek tartom, hogy bejövünk egymásnak, de nem akarok túl sokat belegondolni, mert mi van, ha csak barát szinten vagyok szimpatikus neki. 20L

máj. 31. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért fogdosta a combodat, mert csak barát szinten vagy szimpatikus neki... Ez elég érdekes konklúzió részedről.
máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem ezt gondolom, de nem szeretnék naív lenni, hogy ezek alapján biztos, hogy bejövök neki.
máj. 31. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szexuálisan tuti vonzódik hozzád, de hogy komolyabbat akar e az a megfelelő kérdés.
máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fiú barátod simogatja a combod és szemezel? Na ugye, innentől kezdve rajtatok múlik hogyan tovább.
máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
"Ez az ujjam hamarosan a csiklódon lesz..." - mondta testbeszédével a "baromi helyes" srác.
máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 ezt hogy érted? Hogy ezért simogatta a lábam?:)
máj. 31. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég nyilvánvalóan vonzódik hozzád.Gondolom, eléggé tapasztalatlan vagy még, de nem baj, randizz a sráccal, gyűjts élményeket!
máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!