Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire számítsak egy pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak egy pasitól aki nincs túl az exén?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, volt egy randink de elmondta, hogy még nincs túl az exén. Lehet ebből bármi?
2023. jún. 17. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze! Tök jó lesz! Jó, hogy elmondta, így eldöntheted, hogy jó-e ez így neked. Ha rám hallgatsz, elengeded es nem asszisztálod végig, ahogy az exe után sírdogál.
2023. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ingyen pszichológus leszel, te meg megőszülsz közben, szóval ez elég egyenlőtlen. Vagy mondd hogy oké, de akkor ő meg hallgassa a nemtudmmilyen sirámaid amik bántottak életed során, és akkor egál.
2023. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem jó ha még nem tudta elengedni az exét. Ne menj bele ilyen kapcsolatba.
2023. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Én békén hagynám.

Az egyik alap nekem, hogy legyen túl az előző kapcsolatán.

2023. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ez egy fél év után derült ki. Folyamatosan az exe után sírt, hogy ő volt élete szerelme, és feleségül akarta venni, állandóan azt hallgattam, miket csináltak együtt, és hogy mindenben jobb volt, mint én. Nagyon szerettem, gondoltam majd rám is így fog tekinteni. Több mint 2 év után szakítottam, mert nem tudott. Terveztem a közös életünket, egyből leállított hogy ő engem nem fog elvenni, de mondta hogy összeköltözhetünk. Ja, csak sajnos kiderült, hogy annyira nem nézett semmibe, hogy végig megcsalt mindenkivel akivel csak lehetett, aztán lehetett nekem jönni sírni hogy mennyire szereti a másik nőt... Szóval: hagyd.
2023. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ez durva, sajnálom! Lehet én is egy pótlék lennék csak.
2023. jún. 17. 10:52
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
60%

Pàrszor belédtörli, miközben az exére gondol keksz közben.


Emellett, kapcsolatilag pótléknak, ugródeszkànak hasznàl valszeg.


Nem fizetnék be erre a körre a helyedben.

2023. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát persze, hogy lehet... Szex! Egyoldalú szerelem és szenvedés a te oldaladról ezerrel. Ha van eszed, akkor inkább hanyagolod őt akár még ma.
2023. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd a fenébe, csak féltékenyíteni akarja az exét
2023. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Semmi jóra.
2023. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!