Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire számítsak egy pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak egy pasitól aki nincs túl az exén?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, volt egy randink de elmondta, hogy még nincs túl az exén. Lehet ebből bármi?
2023. jún. 17. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Búfelejtő szexkapcsolat lehet még belőle, ennél többre ne számíts.
2023. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Miért pontoztátok le 10-est én is azt akartam írni kiegészítve hogy ha pótlék vagy első segély akar lenni a pasinál akkor nyugodtan de aki nincs túl az exén akkor az ilyen kapcsolatnál mindig ez van hogy elképeztően jónak gondolod után mindig a pasi részéről jön a futás vissza az első adandó alkalomnál ha az exe füttyent hogy mégis ő kell a te részedről meg a pityergés.


Inkább fuss el te sikitva hogy hu de jó pasi de foglalt a gondolata és az érzése minthogy pityeregj utólag hogy basszus nem tudok megbízni senkiben aztán meg majd az igazi ábrándos tekintettel szomorkásan énekli, hogy:


"Kicsit szomorkás a hangulatom máma,

Kicsit belém szállt a boldogtalanság,

Kicsit úgy érzem magam,

Mint a durcás kisgyerek,

Kinek elvették a játékát.


Kicsit szomorkás a hangulatom máma,

Olyan borús lett e bűbájos világ,

Kicsit elbántak velem,

Na de történt már ilyen,

Szívem harag nélkül gondol Rád."


Ez egy láncreakció. Az elején kell észen lenni legyen önbecsülésed és add meg a lehetőséget annak aki téged szeret majd és nem az exét.

2023. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

* , aztán meg majd az igazi


Bocsi lemaradt a vessző. Itt a következő uriemberre gondoltam akinek te lenn€l a number one.

2023. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
A lepontozoknak üzenem hogy a lepontozas a gyk-n nagyon menő és divatos ezzel csak a lepontozattaknak segítetek. Rengetegen örülnek neki. 😁
2023. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

* lennél


Na nem tudom hogy sikeredett az é betű helyett €-t írnom.


Bocsi.

2023. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bajlódnék vele!

Bár lehet hogy hogy úgy beléd esik mint az állat.

És akkor téged is annyira fog szeretni.

2023. jún. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se számíts jóra.
2023. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!