Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tartanátok olyanokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok olyanokkal a kapcsolatot akik pont akkor nem érnek rá mikor végre te szabin vagy, vagy mikor egyszer szükséged lenne rá?

Figyelt kérdés

Van pár pasi akikkel ismerkedem es kb nonstop hivnak írkálnak online vannak elérhetők. Elvagytok.

De véletlen mindig akkor nem jó nekik semmi mikor végre egyszer szabin vagy, vagy mikor egyszwr bajban vagy es segitség kéne akár lelki.


Tehát allandoan irnak hivnak, de valahogy olyanok a véletlenek (tehat pont akkor dolgoznak vagy kell akárhol butort pakolni a havernak vagy stb)hogy csak akkor nincsenek jelen nem elerhetők vagy nem èrnek rá, amikor valoban szukség lenne rájuk vagy valoban akarnál vele lenni.


Pl 100 alkalommal beszéltek.

Abbol 1 alkalomkor vagy beteg vagy 1 alkalommal vagy szabin.

Es pont azokban az egyezlen alkalmakban mintha nem js léteznének egyszerűen. Nem lehet rájuk számítani soha amikor valoban szükség lenne vagy akarnál számitani.


De a masik 99 alkalommal meg mindig jelen vannak az életedben.

Csak mikor fontos akkor soha.



jún. 26. 09:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9 de tallakozunk. Nem ez a kerdes!


Hanem amikor SZÜKSÉGEM LENNE a másikra. Ami 100bol egyszer ha megesik. Es nem csak unalombol meg időtöltesbol kell épp a másik, hanem "élethalál", nekik pont akkor van vmi ballagás meg ilyenek!

jún. 26. 10:27
 12/17 A kérdező kommentje:

Ja meg egy kollega is le van tiltva jut eszembe. Kérdezte is személyesen miert nem tud nekem írni. Elmondtam hogy mert mindenen megsértődik és támad es nem birom ezt. Es max igy munkahelyen pár mondatokban szivesen beszélgetek ugyan vele de mindenképpen röviden, de az hogy személyesebb beszelgetéseket vagy este cseteléseket munkán kivul én azt nem vállalom be. Nyugodtan akarok aludni es nem ugy hogy előtte felidegesit, hogy mivel bántottam már meg megint. Szerinte! Mert nekem szándékom semmiféle bántó soha nincs. De ő mindent annak vesz és arra forgat ki. Ezt én nagyon meguntam már vele.


Nem véletlen ismerkedem még csak és nincs haladás egyikkel sem előrébb.

jún. 26. 10:43
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"a masik 99 alkalommal meg mindig jelen vannak az életedben"

Ne legyenek. Semmi érteme az egésznek

jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene 30 pasit fűzni egyszerre és akkor éreznék hogy nem csak egy nyomorult a többi között, akkor esetleg fontos lennél valakinek.
jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tartanátok olyanokkal a kapcsolatot


Ezek közül egyikkel sem.

jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de szerinted nem lehet, hogy téged nem csak ezek a férfiak nem vesznek komolyan, hanem te saját magadat sem veszed komolyan, ha te ezeket a sokadik, semmitmondó "szia, mizu?" féle írogatásokat ismerkedésnek fogod fel, és bármi értelmes fejleményt remélsz ezektől?
jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A szia muizukra tiltottam a szomszédot. Erre itt azt írják nekem ez az ismerkedés.


Oké nem tartok veluk kapcsolatot akkor. Habár eddig is csak unaloműzésre voltak. Mivel jobb mint AI-vel. Semmi másért. De erről ők tehetnek és nem én. Ők irányítják ezt így és nem én.

jún. 26. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!