Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bízik már benne a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bízik már benne a lány akivel össze szeretnék jönni, mikor jön el az a pont amikor már kapcsolatot is akar tőlem?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn találkozzunk? Mennyiszer keressem egy nap? Mennyire legyek rámenős ha szeretnék vele találkozni? Ha megbeszélünk egy randit?
2008. márc. 25. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ez valtozo. egy lany erzi egy fiurol, legalabbis en erzem az elso alkalommal h o az akivel szeretnek hosszabb tavu dolgot vagy csak inkabb elvagyok vele mert nincs jobb... en alt-ban erzem h egy fiunak komoly szandekai van vagy csak egy ejszakas kalandnak tekint. en szemely szerint nem szeretem a ramenos fiukat es ha mar rogton az elso alkalommal mindent akar azok nalam nem jonnek be mert egyertelmu h mire utazik. lehet h vannak mellette komoly szandekok is de mar estem pofara egy parszor es az ido soran ovatosabb lettem igy ezeket a pasikat kerulom. pl lehetett volna olyan pasim akit buli alkalmaval megismertem es utana fel akart ugrani hozzam es kuldozgette az uziket, az ilyenekre nem reagalok es idegesitonek tartom.

a jelenlegi baratom pl lassan kezdemenyezett fokozatosan mert tobbnek tekintett mint egy alkalmas vmit, tisztelte bennem a not es en ezeket a tulajdonsagokat tisztelem benne. lerohanhatott volna az elso alkalommal mert tetszett nekem es oszinten szolva az elso randinkon mikor nem tortent semmi (de meg egy csok sem) es nem kezdemenyezett azt hittem velem van a baj. A masodik randink alkalmaval atjott hozzam dvd-t nezni es nem tortent semmi, akkor egy kicsit beparaztam h nem tetszem es biztos h vmit elrontottam. mikor ment haza ovatosan megolelt szeliden, jelezve h bejovok neki csak nem akar lerohanni. aztan par randi utan elobujt belole minden de fokozatosan es ettol volt meg a varazsa es h olyan szep.

szerintem az mindenfelekeppen jot tesz ha megprobalsz vele valahogyan minden heten talalkozni lehet h csak par orara de az is sokat jelent. az is jo ha keresed egy nap ha kuldesz neki sms-t vagy felhivod vagy kuldesz emailt, akkor latja a lany h torodve van vele h gondoltal raja es h fontos neked. De ne hivogasd mindenfele urugyekkel naponta tobbszor mert az terhes lehet. pl en nem szeretem. pl volt olyan pasim aki minden nap ugyanabban az idoben hivott orarendszeru pontossaggal es ha nem valaszoltam a telefonra mert nem voltam a helyemen akkor mint egy idiota hivogatott, ezt nagyon utaltam es igazan szolva taszitott. a mostani baratom akkor teszi mikor raer ez alatt ertem h nem orarendszeru pontossaggal eppen 1-kor hiv mert ez van beprogramozva. esti muszak utan pl ir emailt h hazaert es jo ejszakat kivan. igaz en mar reg alszom de masnap elolvasva olyan edes es tudom h gondolt ram es ez melegseggel tolt el. ez a lenyeg. ha szeretned elhivni hivd el eloszor egy setara, vagy egy fagyira, kesobb mozi meg ilyenek. lenyeg h ne tamadd le az elso alkalommal. Pl az en baratom o felenk volt eleinte o sms-ben hivott el vacsira annyira cukin h nem tudtam arra nemet mondani. Sok sikert!!!!

2008. márc. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!