Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tartanátok olyanokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok olyanokkal a kapcsolatot akik pont akkor nem érnek rá mikor végre te szabin vagy, vagy mikor egyszer szükséged lenne rá?

Figyelt kérdés

Van pár pasi akikkel ismerkedem es kb nonstop hivnak írkálnak online vannak elérhetők. Elvagytok.

De véletlen mindig akkor nem jó nekik semmi mikor végre egyszer szabin vagy, vagy mikor egyszwr bajban vagy es segitség kéne akár lelki.


Tehát allandoan irnak hivnak, de valahogy olyanok a véletlenek (tehat pont akkor dolgoznak vagy kell akárhol butort pakolni a havernak vagy stb)hogy csak akkor nincsenek jelen nem elerhetők vagy nem èrnek rá, amikor valoban szukség lenne rájuk vagy valoban akarnál vele lenni.


Pl 100 alkalommal beszéltek.

Abbol 1 alkalomkor vagy beteg vagy 1 alkalommal vagy szabin.

Es pont azokban az egyezlen alkalmakban mintha nem js léteznének egyszerűen. Nem lehet rájuk számítani soha amikor valoban szükség lenne vagy akarnál számitani.


De a masik 99 alkalommal meg mindig jelen vannak az életedben.

Csak mikor fontos akkor soha.



jún. 26. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Csak chatpartner vagy nekik, unaloműző.

Én nem pazarolnám a drága időmet ilyen emberekre, mert teljesen céltalan.

jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Dehogy. Ne érts félre!

Véletlenekről van szó!


Ezek talalkozni akarnak, velem lenni ismerkedni kozeledni, nem győznek írni hogy de dolgozik ballagáson volt, 3 muszakol, aludt, pont akkor amikor nekem csak egyszer lenne igazán szuksegem rá.


De nyomulnak kiszedik belolem a számom(mivel nem telefonalgatok a számcseréken nemigen vagyok rajta igyis cserélnem kellett már zaklatók miatt nem szivesen adok ki számot), állandoan jelen vannak irnak hivnak tapadnak!


Csak gyakran jön ki ugy a lépés hogy én viszont csak egyetlen egyszer számitanék a másikra és pont akkor van a másiknál ballagás vagy akármilyen istencsapása is.

jún. 26. 10:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell ugratni a nyulat a bokorból. Kérdezd meg te őtőle, hogy a következő két hétben mikor tudnátok egy randit összehozni. És ha mond egy konkrét napot, akkor igyekezz szabaddá tenni magadat akkorra.

Ha viszont valaki két héten belül nem tud rád időt szakítani, akkor partnerként nem érdemes számításba venned. Nem vagy neki fontos, vagy nincs ideje párkapcsolatra. Csak ilyen irogatásokra, de ez felnőtt emberek között lófütty, nem kapcsolat.

jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy akarnak találkozni. Csak hónapszám pont soha nem érnek rá. Értem.

Akkor ennek alapból mi értelme lenne, ha valaki ennyire elfoglalt?

jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az egyiket ez miatt már letiltottam.

Ejszaka is ír meg zaklat meg olyanokkal is hogy mizu hogy vagy! Hát ilyenek miatt en pl nem akarok virrasztani.

Bezzeg amikor kellett volna vmi, ráírok higy tudsz lenni online most?, akkor semmi válasz egésznap sem. Akkor bezzeg online sincs.

De aztán másnap megint: hogy vagy?

Jeleztem neki nem egyszer hogy zavar foleg éjszaka, nem akarok mizuzásokról beszélgetni, alszok inkabb. De nem állt le. Neki még az is jo volt ha veszekszek, csak írjak neki vissza! Akkor van téma legalább..

Na letiltottam.

Ő nagyon kiakasztott.


Talalkozunk is elvagyunk irkálunk is minden van, csak amikor szükségben vagyok, akkor sehol senki.

jún. 26. 10:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert éjjel szeretne átmenni dugni. Napközben már nem vagy érdekes. Hány éves vagy, hogy számodra ez nem világos?


Férjemmel neten ismerkedtünk meg. Péntek este rámírt, fél óra múlva már telefonon beszéltünk. Vasárnap már találkoztunk személyesen.


Aki hetekig-hónapokig pont nem ér rá, mert nagyon elfoglalt, az csak szórakozik.

jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

"De a masik 99 alkalommal meg mindig jelen vannak az életedben."


Ez alatt mit értesz konkrétan? Hogy van jelen az életedben másik 99 alkalommal?

jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Van amikor ejjel dolgoznak nappql alszanak! Mikor en lefekszem aludni ők akkor kezdik a melot es reggelig is képesek lennének irkalni. Nem d.gas miatt irnak éjjel!


Azzal meg amugyis képben vannak nálam hogy online cseten nekem ne szexualizáljon. Tiszta égő nekem. Onkine cseten beszélni ilyenekrol hogy mi lenne ha megfogná a kezem vagy meddig mennék el vele ha talalkozunk. B+ megfogod a kezem akkor majd megtudom en is.


Azzal már nagyon képben vannak hogy a telefonnal nem fogok szexelni. Ilyen tekintetben már ismernek rendesen..

Nagyon helyre vannak rakva.


7 ugy értem hogy barmikor jelen vannak pl talalkozunk is mivel az egyik speciel maga a szomszed🤣 elmegyunj ide oda pl vásárolni vagy mittudom en de amikor kéne valamk mert pl agyonvág az áram és help mindjart meghalok leállt a mosogep(csak most fiktiv irtam vmit)de ilyenkor csak annyit irok hogy tudsz most online lenni? akkor meg az van hogy dehàt dolgozik. Vagy néma csend online sincs.

jún. 26. 10:22
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Megsúgok valamit. Ha azt mondja, hogy akar találkozni, de soha nem ér rá, hogy találkozzon VELED, akkor nem, nem akar találkozni. Ha valakit érdekel valaki, akkor tud rá időt szánni, ha nem, akkor pedig nem.


Nem a szavak számítanak, hanem a valóság és az bizony mind az ellenkezőjét mondja náluk.

jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A szomszed az aki le van tiltva mellesleg🤣
jún. 26. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!