Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés

Kinézetre átlagos vagyok , öltözködést tekintve divatos ruhák , adok magamra , sportolok.

Elsősorban az érdekelne ,hogy ez elég -e ? vagy alapfeltétel , hogy helyi keménygyerek legyél.

Nem jönnek be a plázacicák , itt inkább a visszafogotabb , aranyos , kedves csajok véleménye érdekelne.

Kort is légyszives


2010. okt. 30. 15:09
1 2
 11/19 anonim válasza:
szia. szerintem a szepseg relativ, tenyleg mindenkinek mas a szep, de ahogy leirtad, szerintem eleget adsz a kulsodre is. ha azt szeretned, hogy a lanyok inkabb a belso tulajdonsagaidra bukjanak( mert szerintem a belso fontosabb mint a kulso de azert a kinezetet is megnezzuk, hiszen egy olyanhoz nem tudsz kozeledni es vonzodni aki egyaltalan nem jon be kulsoleg)akkor te is arra kell fokuszalj hogy ezentul neked is az legyen az elso ...marmint a belso, es akkor automatikusan az olyan lanyokat fogod magadhoz vonzani akiknak nem csak a csomagolas kell szep legyen ;)
2010. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
en irtam a fentit: lany 17
2010. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Felszínes és anyagias vagy kérdező, nem hiszem hogy a külső lesz itt a gond, hanem az egész felfogásod. Ha nem plázarongyokra hajtasz, akkor ápoltság + amivel a természet megvert/megáldott, külső tekintetében (náluk) ez a kettő fog számítani. Hogy mennyire trendi cuccot aggatsz magadra, az már más kérdés. A sportolást pedig nem hiszem hogy külön ki kell emelni, az ember már csak önmagáért se hagyja el magát.


Az önbizalmad az egész más kérdés - vegyél továbbra is divatos ruhákat, és legyenek továbbra is modell barátnőid, ahogy mondod. Az majd segít, növeli az egód.

2010. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

21 éves létedre adsz mások véleményére? megvezethető vagy. Felkéne nőnöd hisz te vagy a férfi..


és ha volt modell meg fullos bnőd akkor meg miért tőlünk kérdezel? te is tudod a választ egyiknek a kigyurt 72 IQ-s bmw-vel járok a disco elé biztonsági örkdödni.. másiknak meg a vékony szemüveges értelmes csávó.. harmadiknak a sportos..negyediknek a zseni jön be...

2010. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
na bakker akkor én kinek? se kigyurt se zseni se szemüveges nem vagyok. és elektromos rollerral járok
2010. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy megvezetheto vagy!! ekkora hulyeseget! ha sportolsz meg jol nezel ki akkor ne aggodj! de hat a vegen ezt sem ertem,ha neked az aranyos,visszafogottabb lanyok jonnek be akkor hogy hogy modell volt a baratnod?nem mintha problema lenne de tudtommmal a modellek nem visszafogottabbak,stb. tehat a 2 dolog uti egymast.
2010. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21/F hát igen valószínűleg nem az én tanácsom érdekel, de azért leírom. Nekem csak az átlagos kinézetű srácok jönnek be, sose tetszett nekem nagyon helyes fiú. Nem tudom, hogy ez miért van ez, sose akartam álom pasit. Ha valaki nem tökéletes az csak jó. 14/L
2010. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Számít a külső. Persze, hogy számít, mivel először úgyis mindenki "végigméri" a másikat. Viszont igaz, hogy a belső jobban. Ne aggódj, találni fogsz magadnak lányt. De légy önmagad, ne akarj megjátszani senkit. Azt ugyanis szerintem levesszük. 21/L
2010. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

bőven elég. modellkedek, és mégse jártam még modellsráccal(randiztam már, de egyikse volt egy hűde szórakoztató) nem azt mondom, hogy egy fullos pasi ne lehetne jó társaság, de ha egy kedves, vonzó fiú még humoros is és élvezet vele lenni akkor azaz igazán nyerő páros.


17/L

2010. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!