Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés

Kinézetre átlagos vagyok , öltözködést tekintve divatos ruhák , adok magamra , sportolok.

Elsősorban az érdekelne ,hogy ez elég -e ? vagy alapfeltétel , hogy helyi keménygyerek legyél.

Nem jönnek be a plázacicák , itt inkább a visszafogotabb , aranyos , kedves csajok véleménye érdekelne.

Kort is légyszives


2010. okt. 30. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem külsőleg elég. De a belső fontosabb. És nem kell kemény gyereknek lenned csak a csajok miatt, csak legyél önmagad.


15/L

2010. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
A külső az egyetlen, ami számít. Ha átlagosan nézel ki, 1-2 lánynak még talán bejöhetsz.
2010. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban számít a külső, hogyha az nem fogja meg a kiszemeltedet akkor nincs esélyed nála, a belső nem számít. Esetleg barátok lehettek. Ha tetszel neki külsőleg, onnantól kezdve a belső sokkal fontosabb.
2010. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Cirmos kandúr ***** válasza:
52%
hülye kérdés, mindenkinek más tetszik, olyan nincs hogy valaki ne tetsszen senkinek
2010. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"olyan nincs hogy valaki ne tetsszen senkinek"

Olyan viszont van, hogy aki nekem tetszik annak nem tetszem, és fordítva. Ezért vannak sokkal sokkal előnyösebb helyzetben azok az emberek akik jól néznek ki. Hogy kinek mi tetszik az persze egyéni ízlés kérdése, azt hogy jól néz ki most úgy értem, hogy a többségnek tetszik.


Egy nem jól kinéző fiatalember véleménye, eddigi tapasztalata :)

2010. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De van olyan, pl én.
2010. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

elég külsőnek. csak az a lényeg hogy önmagadat add, szóval ne mutasd a helyi kemény gyereket, ha nem vagy az :) és különben is a belső fontosabb. nem mintha én nem lennék elfoglalva a külsőmmel:S ezt teszi az önbizalomhiány. és csak hogy elhidd amit írok, nagyon nem vagyok plázacica.

(18L)

2010. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ha már úgy mész oda 1 csajhoz hogy: mizu cica?(bunkó hangon) akkor tök8 hogy milyen kigyúrt p*öcs vagy akkor sem fognak szeretni ha te lennél az utolsó fiú. komolyan még senki nem dicsért meg? hány éves vagy am? nézz körül és nyisd ki a szemed! észrefogod venni ha bejössz a csajoknak!
2010. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16/f voltam
2010. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

21/F vok

Dicsértek már meg , eddigi barátnőim is elég jók voltak : ( modell is volt köztük ) stb

De mostanában vagyok elkenődve eléggé , 0 önbizalom

Az a probléma , hogy nagyonis adok mások véleményére

2010. okt. 30. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!