Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális egy lány/nő részéről?

Figyelt kérdés

Szóval jó ideje randizunk ezzel a lánnyal, és nagyon nagyon jól megvagyunk. Ezért tegnap este, mikor szex után összebújtunk, megkérdeztem, hogy lehet-e hivatalos a kapcsolatunk. És azt mondta: Abban az esetben természetesen, ha megállapodunk, hogy egyelőség lesz, és mindenen “osztozunk”, tehát hogy ő hosszútávra tervez, és nem szeretné majd egyszer abban a helyzetben találni magát, hogy egyikünk mindent belead a kapcsolatba, és nem érzi viszonzottnak. Hogyha esetleg majd összeköltözünk, ő házias, szeret főzni, és a hasonló háztartási dolgokat végezni, de közös házimunka van akkor is, persze majd idejében mindenben megállapodunk. Nem kell most mosogatási beosztást írni.:D (ez vicc volt) De mind a ketten keressük egymást, törődünk a másikkal, figyelünk rá, a szex is kölcsönösen működik, tekintettel vagyunk egymás igényeire, a hobbikban is, az egyedül töltött időben, a barátainkkal töltött időben és mindenben. Őszinték leszünk egymással, mindent megbeszélünk, nem játszmázunk, és minden hasonló. Ezeket ő az elején szeretné lefektetni, nyugodtan gondoljam végig, egyezek én is úgy bele, hogy nem csak most rávágom, hogy persze, mert épp meztelenül fekszik mellettem, és szeretnék második kört, hanem őszintén belemegyek ebbe, és ha ezt vállaljuk, akkor tartjuk is ehhez magunkat. Ha ebben megállapodunk, akkor ő lesz a legboldogabb barátnő.

Holnap találkozunk megint, és erről személyesen fogunk beszélni. Igazából persze, hogy benne vagyok, csak egy kicsit ezt korainak érzem ennyire az elején “lefektetni”. 24F vagyok, ő 22N



jún. 12. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából persze, hogy benne vagyok, csak egy kicsit ezt korainak érzem ennyire az elején “lefektetni”."


Igazából le kellett volna fektetni ezeket a dolgokat még azelőtt, hogy lefeküdtettek egymással

mivel fogalma sincs róla, hogy te az egyenlőség híve vagy-e.

jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben normális.
jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy hosszú távra tervez veled, amennyiben ugye te is ezt akarod. Szerintem teljesen normális, hogy tisztázza, hogy a felek egyenlőek, mert egy domináns személyiség mellett, nagyon nehéz kapcsolatban lenni. Szerintem ezeknek örülj. Ritka. Tisztelet a kivételnek. Mi 8 éve vagyunk együtt, és ugyanúgy egyenlőek vagyunk, minden tekintetben, ahogy a párod ezeket a szabályokat lefektette.
jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha benne vagy, egyetértesz, neked is így alap egy kapcsolatban, akkor miért lenne ez fura, eleve mitől lenne korai? Épp ki akarod mondani, hogy együtt vagytok. Ennél jobb idő nincs ennek a tisztázására.

Terv nélkül beleugrani, majd csak alakul alapon hülyeség szerintem. Teljesen igaza van, hogy előre tisztázza az alapokat.

jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Normális, de kár, hogy még nem jött rá, hogy te hozzá képest éretlen vagy...
jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Korai?? Te mondtad hogy kapcsolatot akarsz! Mégis mikor kellene ezt megbeszélni? Vagy akkor miért akarod hivatalossá tenni? Csak hogy lestoppold 1-2 évre, de komolyan nem tervezel senkivel?? Mondd meg neki őszintén. Pont ezért mondta el ezeket...
jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Én már most látom, hogy nem lesztek együtt sokáig, vagy kínozni fogjátok egymást jó hosszú ideig mert:


- Ő nincs azzal tisztában, hogy az alapról nem kell beszélgetni hanem hogyha látja, érzi, tapasztalja, hogy nincs meg akkor szakítani kell.


- Te csak beleegyezel miközben alapnak kellene érezned, hogy kölcsönösnek kellene lennie mindennek, illetve törekedni rá.

jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Ingyen adok neked egy bombajó tanácsot kérdező. Ne menj bele párkapcsolatba vele mert infantilis vagy és/vagy nem érzel iránta "szerelmet", nem gondolod vele komolyan.


#5

jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ez fura. Két férfival éltem együtt életemben, mindkettő a férjem, a második jelenleg is, de soha ilyen száraz bejelentésekre nem volt szükségem az erőviszonyok tisztázásához mert világosan látta mind a kettő a kapcsolatunk kezdetekor is hogy mire számíthat. Azaz hogy nem vagyok cselédtípus. Nem kellett ezt külön elmondani ilyen katonásan. Mindkettő tudta hogy nem a virágos köténykés asszonyka vagyok aki vacsorával várja az urát.
jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem világos hiába pontoztak le. Alapokról mint a kompromisszumkészség, bizalom, őszinteség, tisztelet, egyenjogúság egyáltalán nem kell beszélgetni.

Azt érezni kéne mindkettő félnek igazság szerint már ismerkedés során.

Ebből jó kapcsolat nem lesz. Látszik.

jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!