Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan pasik, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan pasik, akik azzal taktikáznak, hogy direkt bunkók a kiszemeltjükkel, hátha az jobban vágyódni fog a "tiltott gyümölcs" iránt?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, létezik ilyen pasis taktika. Igaz ez?
jún. 8. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkivel veszekedni. Lehetne, hogy csak a kérdésre válaszoltok? Köszi.
jún. 8. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Már bocs, de egy normális nőt mutass, aki vágyódik valakire, aki bunkózik vele! Nem rád gondolok, te nyilvánvalóan nem vagy az, ezt ügyesen be is bizonyítottad itt a napokban.
jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kaptál elég választ az előző kérdéseidre? Állj már le, basszus. Csak lejáratod magad!
jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam ilyenről, és a férfi nemű párom sem.
jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Én sosem taktikáztam ezzel, de állítólag ilyen voltam nagyon régen. A feleségem elmondása szerint ezért is csapott le rám. Azt mondta annak idején, hogy valamiért ez fogta meg bennem. Hogy olyan piszkálódós, ugratós voltam meg aki nem elérhető. Ez vonzotta. Mondjuk bunkó azért nem voltam, de amolyan nyers stílusú voltam, se nem paraszt módon. Jobban visszaemlékezve, valóban ilyen lehettem. Azóta eltelt közel 20 év, már nincs szükségem csajozni ilyen módon... :)


Egyébként el tudom képzelni, hogy valaki ezzel taktikázik, de a Te esetedben nem erről van szó, egyszerűen nem fogod fel, hogy nem kellesz a kiszemeltednek.

jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, #6, csak add alá a lovat...
jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hatos az őszinte hozzászólást, ez megnyugtató :)
jún. 8. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De hát kérdező az a férfi nem volt bunkó veled hanem őszinte. Megmondta, hogy nincs nála esélyed semmire! Milyen taktika, játszma az amikor valaki full őszinte hozzád? Kevered a szezont a fazonnal. Még egy icipicit se taktikázik veled, nem kellesz neki, nem vagy bejövős számára, nem hízeleg a férfihiúságának, hogy neked tetszik. Mit nem lehet ezen megérteni?
jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 800 ember mondja, hogy állj le, és 1 van amellett, hogy ez okes, és te arra az 1-re hallgatsz??

Remelem, ker tavoltartasi végzést ellened, mert nem normális az a viselkedés, amit tanusitasz…

jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!