Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek szokás édességet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek szokás édességet vinni általában, például valamilyen ünnepre. Miért szeretik ennyire a csokoládét a nők? És mi lenne akkor, ha gyümölcsöt vinnék ajándékba, talán a barátnői kinéznék a csajt, ha azt kapna?

Figyelt kérdés

Legutóbbi barátnőmnek is csokit vittem az első randira. Milkát, díszdobozban. Persze eléggé jóban voltunk már ahhoz, hogy ezt megtegyem.


Most felmerül bennem, hogy mi lett volna akkor, ha banánt, narancsot meg citromot viszek. Lehet megsértődött volna?


2022. febr. 27. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Vigyél a nőknek legközelebb gyümölcsöt.
Csak édességet vigyél.
Ne adjál semmilyen ennivalót a csajoknak!
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, én is imádom a csokit. Alapvetően szereti a legtöbb ember.
2022. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Azt vigyél neki, amit szeret. (Én pl. gyümölcsnek jobban örülnék, mint csokinak.)
2022. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert visznek csokit, mert az egy tok egyszeru ajandek, a ferfiak nehezen gondolkoznak, na ezen pl nem is kell, leemelik a polcrol es kesz.


En pl nem vagyok oda a csokiert, csak mensi kozeledtevel, ugye a hormonok, en inkabb egy doboz multivitaminnak orulnek, de kinek mi 🤷‍♀️

2022. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
mert hizlal , káros és lesz tőle hatalmas fenék.
2022. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha ismered a csajt, akkor azt vigyél neki, amit szeret. Én pl. cserepes virágnak örültem volna a legjobban, vagy egy zacskó licsinek, de kinek mi :D... a személyesebb ajándékokat preferálom.

Amúgy meg ugyanazért vesznek csokit a nőknek, amiért csomószor piát adnak férfiaknak: így szokás, úgy gondolják, hogy azzal nem lehet mellélőni, egy viszonylag semleges ajándék, mégis egy kis figyelmesség. Párom is csomószor kap erre-arra valami piát, aztán a 80%-ban a kukában végzi, 10% el lesz főzve, a maradékot meg oda tudjuk adni másra. :D És sok nő nem szereti a csokit/nem azt szereti/laktózérzékeny vagy cukorbeteg és nem is ehet/fájdítod a szívét, mert diétázik, és nem ehet ilyet... Szóval szerintem, ha mindenképpen akarsz vinni valamit, inkább puhatold ki, minek örülne.

2022. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 harebell ***** válasza:
100%
Egyszerű ajándék, nem kell túlkombinálni. Felszínes ismertségnél a legjobb, a többség azért örül neki, aki esetleg nem, az is könnyen oda tudja valakinek adni. Gyümölcsöt pl nem szokás adni, akkor érdemes, ha már jobban ismered a másikat és tudod, hogy mit szeret, de annak valahogy nincs meg az az ajándék érzete, elég furcsán is néz ki, ha csak úgy a kezébe nyomsz egy narancsot, ezért a randizós időszak elején nem feltétlenül a legjobb ötlet. Persze randihelyszíntől is függ, ha mondjuk úgy van megbeszélve, hogy nála találkoztok, akkor szerintem tök oké felvinni egy pár szem gyümölcsöt vagy egy doboz teát vagy bármi ilyesmit.
2022. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

4.


Ráadásul a Kindertojás kapszulája hizlal.


Amúgy meg általában 3 standard ajándék létezik. Virág, csoki, pia. Piát általában férfiaknak vesznek (néha viccesen nagy mennyiségben, ismerek olyan embert akinek halála után 5 évvel még tömve van a szekrénye ilyen ajándék piákkal, mert ő ritkán iszik), a virág szerintem túl romantikus, így általában marad a csokíííííí :)

2022. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább az alkoholt választanám (sör és édes löttyök kivételével 😆)
2022. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pl nem bírok neki ellenállni. Könnyen hízok így nem szabad csokiznom. Általában a kukában landol ha vesznek nekem.

Mondjuk így az ismerkedés elején szerintem általános dolog hogy édességet vesznek vagy virágot. A legtöbb ember szeteti. Ha jobban megismered akkor majd viszel neki azt amit szeret. Én pl a teákat szeretem, kávét, virágok közül pedig csak az akváriumi növényeket.

2022. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Férfiaknak alkoholt szoktak vinni. Az nem sokkal toxikusabb?😂
2022. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!