Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek szokás édességet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek szokás édességet vinni általában, például valamilyen ünnepre. Miért szeretik ennyire a csokoládét a nők? És mi lenne akkor, ha gyümölcsöt vinnék ajándékba, talán a barátnői kinéznék a csajt, ha azt kapna?

Figyelt kérdés

Legutóbbi barátnőmnek is csokit vittem az első randira. Milkát, díszdobozban. Persze eléggé jóban voltunk már ahhoz, hogy ezt megtegyem.


Most felmerül bennem, hogy mi lett volna akkor, ha banánt, narancsot meg citromot viszek. Lehet megsértődött volna?


2022. febr. 27. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a legtöbben szeretik a csokit, könnyen beszerezhető, nehezebb vele mellélőni, mint sok más típusú ajándéknál... és az ajándékba adott típusú csoki szép csomagolású, spéci csomagolás nélkül is szépen lehet prezentálni.

De a legtöbb nő nem fog vasvillával elkergetni azért, mert pont nem csokit viszel neki. A lényeg az, hogy valami olyasmit vigyél, amit szeret (pluszpont, ha valami olyasmit viszel neki, amit ezek mellett ritkán vesz magának).


Ha esetleg nem ismeritek egymást eléggé, akkor azért érdemes jól meggondolni azt, hogy mit viszel neki. Ne az legyen a lényeg, hogy "hát én k...ra meg akarom mutatni, hogy mennyire különc vagyok, meg nem vagyok olyan, mint a többi pasas"... akkor elég hülyén tudja kivenni magát 1 kiló tescós citrom mondjuk, vagy egy tömb sajt.

2022. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!