Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj van az ízlésemmel, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van az ízlésemmel, vagy valami más az oka?

Figyelt kérdés

Szépek a magyar nők, de én mégis alig találok olyant aki valóban tetszene.

A napokban is átnéztem jó sók társkereső oldalt, és több százból, talán kettő, három volt az aki igazán tetszet.

De ugyan így vagyok való életben, a munkatársaim egy rakás nőre mondják, hű micsoda nő, és persze szépek, de ennyi.

Akik tetszeni szoktak azok átlagos nők, nem pláza cicák, nem manökenek, de valami kell, hogy megfogjon egy nőben, és ezt a valamit nagyon kevésben látom meg.


2010. okt. 29. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz a nagy átlaghoz tartozni?? Neked más az ízlésed, és ennyi.Nem kell ezt túlbonyolítani.
2010. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ne állj be a sorba tarts ki a saját ideálod mellett !!

van aki a duci lányokat szereti !

van aki a gizdákat, van aki a vörösöket !


"Varietas dēlectat"

2010. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd egyszer meglátsz egy lányt és lemerevedsz,kiver a viz és csak hebegsz mint a hülyegyerek és az életedet adnád érte!!Na az lessz az!! Az igazi!!Addig meg legeltesd rajtuk a szemed és élvezd hogy szép az élet!!És igenis nagyon szépek és érdekesek a Magyar Nők--ígen!!!Hogy nem mindegyikbe vagy elsőre szerelmes??Na és ??

Amelyiknek a szemében meglátod azt a lángocskát ----tudod--na azt ne szalaszd el!!(egy sokat látott és tapasztalt hatvanas!!)

2010. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy hátránya van, hogy így sokszor évek telnek el két párkapcsolat között, amire találok olyan nőt, aki nekem bejön, és akinek én is bejövök mint férfi.
2010. okt. 29. 21:21
 5/6 A kérdező kommentje:
21:20, már volt párkapcsolatom, és mindegyekkel így voltam.
2010. okt. 29. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
egy képből nem lehet leszűrni hogy különleges e a személyisége. a társkereső oldalak nem érnek sokat. és úgyse abba fogsz beleszeretni aki elsőre megtetszik.
2010. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!