Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Álkérdés" vagy egyenes beszéd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Álkérdés" vagy egyenes beszéd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő a helyzet:


Iwiwen egy nagyon csinos leányzóra bukkantam (feltételezhetően egyedülálló).Arra gondoltam, hogy felveszem MSN-re, de mivel kissé tapasztalatlan vagyok ezért kikérném pár ember véleményét.A kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek az egyenes beszéd lenne inkább a jó választás(megmondanám, hogy szívesen megismerném, ha nem bánja) vagy esetleg próbálkozzak valamilyen "Álkérdéssel" amit ki tudok bontakoztatni és ebből kialakítani valamit?


Légyszíves azok az emberek ne írjanak akik szerint bénaság iwiw-en próbálkozni.Egyszerűen itt találtam rá a leányzóra.


Köszönöm előre is.


20/F


2010. okt. 29. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én a 2.-ra szavaznék.az első túl nyomulósnak tűnik,és nem biztos hogy bejönne neki.
2010. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Egy olyan levél, hogy szimpatikus neked, és megismernéd jó ötlet, sztem ilyenkor nem kell a rizsa, konkrétat kérdezel, remélhetőleg konkrét választ kapsz.Szóval csak őszintén.

20 f

2010. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

először is, ha messze lakik akkor inkább javaslom, az általad említett álkérdés technikát, távkapcsolatok kialakításánál nem szabad fejest ugrani az ismeretlenbe.

ha közelben lakik akkor is érdemes előbb kipuhatolózni a dolgokat, de lényegesen gyorsabban tudsz vele megbeszélni egy személyes találkozót.

Csajozásnál nincs jobb hely a terepnél, gép előtt nem lehet rendesen ismerkedni.

2010. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lányként én örülnék,ha nem lenne köntörfalazás
2010. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

50/50 legyen.

ha csak a masodik akkor "baratlistara" kerulsz

2010. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányként nekem is az lenne a szimpibb ha csak simán megírnád, nem kellene semilyen álkérdés. nekem ált. ez a technika vált be, ha megszerettem volna ismerni valakit, de a másik kicsit félénkebb volt, és én írtam neki:)

23l

2010. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon az eddigi válaszokat.

Igazából én is arra gondoltam, hogy egy sima

"Szívesen megismernélek" indítás csak nem olyan letámadó.Végül is nem szerelmet vallok neki, csak tényleg szívesen megismerném és ha mindketten bírjuk egymást akkor minimum haverok leszünk:)

2010. okt. 29. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
elég jól látod. és nem szabad várni semmit az egésztől, hogy juj mi lesz ha nem akar ismerkedni, ellövöd és kész. aztán vagy válaszol vagynem :) ha nem meg majt találsz mást, egyszer valaki majd válaszol ugyis
2010. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!