Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, akinek gyomorszagú vagy bélszagú a lehellete?

Figyelt kérdés

jún. 1. 08:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
A refluxal igenis lehet mit kezdeni. Én is az vagyok és nem folyton büdös a leheletem...Csak oda kell figyelni és úgy kell étkezni plusz, ha túlsúlyos valaki, akkor lefogyni...
jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnálnám ha betegség miatt van ilyen állapotban, de sajnos ez akkor sem változtatna azon, hogy nem tudnám tolerálni.
jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez borzalmas. Ki kell vizsgáltatni.
jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Minden embernek büdös a szája eredetileg, ezért kell fogat mosni, szájöblítőt, illatosított fogselymet meg ilyesmiket alkalmazni. Az emberi salakanyagok mind nagyon undorítóak.
jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is refluxot diagnosztizáltak 15 éve. Néha erős mellkasi fájdalommal jár. Idafigyelek az étkezésre, életmódra és nincs gyomor szagú szám.
jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha szeretném,akkor valahogyan megpróbálnék neki segíteni benne,rávezetni ,orvosolni stb,de egy randin első alkalommal eléggé kiábrándítónak tartanám. Én alaposan odafigyelek erre,annak érdekében,hogy friss leheletem legyen. Nem mindegy hogy valaki igénytelen,vagy orvosi segítségre

e van szüksége.

jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%
Amíg vannak egészséges férfiak addig nem.
jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan is van, amikor elzáródik a bélrendszer, és a salakanyag visszajön a gyomron keresztül, és kihányja az illető. Én így jártam. Egy apró fém sörte átfúrta a belemet, és összekapcsolta a bél másik részével, így a fekália nem tudott távozni, hanem már visszafelé jött, hánytam, nagyon rosszul voltam, majdnem meghaltam. Nem tudták mi lehet a baj, már feketét hánytam, végül a sebész szó szerint kiszedte a belemet, és kézzel végigtapogatva szúrta ki a sörtét. Ez volt az utolsó esélyem, hogy életben maradjak. A sörte valószínű úgy került belém, hogy kint sütöttünk húst, és előtte meg lett drótkefével tisztítva, amiben sütöttük. Hússal együtt lenyelhettem a drót darabot.
jún. 1. 15:25
 19/29 anonim ***** válasza:

Hű ez nagyon durva, new fear unlocked.

Azóta jobban vagy ?

jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Igen, jobban. Ez már évekkel ezelőtt történt, sőt jó pár éve.
jún. 1. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!