Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, akinek gyomorszagú vagy bélszagú a lehellete?

Figyelt kérdés

jún. 1. 08:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem
jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
fúj, biztos hogy nem.
jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem
jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem, és nemcsak a szag miatt, hanem mert annyira sincs igénye, hogy az egészségi állapotával foglalkozzon.
jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk refluxos, és savas szagú a szája?
jún. 1. 08:46
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Kiábrándító lenne sajnos. Más, ha már egy kapcsolat alatt alakul ki valami ilyen probléma, akkor nyilvàn nem szakítanék, de akkor is elvárnám, hogy valamit kezdjen vele. Viszont egy idegen esetében randikon nem tudnék túllépni rajta, hogy bármije büdös, pláne a szájszag nagyon rossz tud lenni.
jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

Nálam fordítva volt, a nőnek volt.


Valami borzalom volt, kifordult a gyomrom kb. csókolózás közben fúú úgy összeszorult a szemem és olyan bláh bláh...


Mondtam is neki, de semmi nem segített, se másik étel, de strepsils vagy listerin..


Ez gyomrából jött, gyomor íz és szag egyben.

jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Van ilyen ugye. A gyomor záróizma nem jól működik, jön fel a szag.
jún. 1. 09:12
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a problémában is érintett nő vagyok, én inkább elengedtem az ismerkedést, mert ez nagyon erős szégyenérzettel jár. Aki azt hiszi, hogy ez az egészségi állapot hanyagolása vagy hogy lehet vele kezdeni valamit, az nem igazán lehet tisztában a helyzettel...
jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%
Fúj bmeg
jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!