Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek MLM-es nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek MLM-es nővel?

Figyelt kérdés
Randizós időszakban nem kérsz tőle nyilván "bérpapírt" vagy ki tudja, mit kapnak ezek, de látod, hogy egyedül lakik, ellátja magát, mint akinek van tényleg fizetése.
febr. 1. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Szerintem az MLM-esek agymosott emberek, akik a termékeiket boldog-boldogtalanra rá akarják tukmálni.
febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem ilyen tukmálós manipulátor, akkor persze.


Egyik barátnőm pénzügyi tanácsadóval jött össze, aztán a srác már az összes családtagot, barátokat a pénzüggyel zaklatta.

febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Cinkes a sztori. Volt egy ilyen lány osztálytársam aki ordas nagy kamukkal beállította hogy “cége van” beszélt a nagy sikereiről, miközben MLM-es volt. Nekem az a tapasztalat ezen emberek többsége apró pénzre cserélné a kapcsolati hálóját, nem kezdenék vele mert nem venném komolyan és tudnám hogy nem a legélesebb kés a fiókban:D
febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
1-es ez nem épp így van, aki régebben kezdte, annak már van ügyfélköre, nem tukmál semmit. Akik most lépnek benés tukmálnak a gazdagság reményében, na ők az ostobák.
febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: ez is akkor gyanús, ha régi ismerős tűnik fel a semmiből, vagy ha már az első randin csak a céget és a termékeit isteníti.
febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
De miért hiszitek, hogy ők buták? Nem kell hinni abban, amit el akarsz adni. Én egy időben azon gondolkodtam, hogy mekkora pénz lehet az asztrológiában, és csak baromságokat kell összehordani, az öregasszonyok meg elhiszik.
febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt. Nem vagyok annyira manimániás, hogy ezt tanuljam tőle.
febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az MLM az lényegében mások átverése, nem? Ez nálam mindenképpen negatívum lenne, de nem árt tudni, hogy miért csinálja.
febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha Ági a neve.
febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!