Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire demotivált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire demotivált?

Figyelt kérdés

Eddig mindig is kerestem a lányokat, de már annyira belefáradtam, hogy semmi kedvem hozzá.

Jó lenne egy barátnő, de semmi sem motivál ebben. Pedig úgy érzem néha, hogy megöl az unalom.


PS: "a járjak társaságba" példákat hanyagoljuk, mert járok társaságba.


2010. okt. 29. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni barátom, csak annyit hogy vársz és amit mások írtak, hogy környezetváltozás kell neked. Az a lényeg, hogy ne fordulj magadba és ne veszíts el bízni másokban! Még előtted az egész élet, majd fogsz találkozni valakivel, akit szeretsz és megérdemli! Mást sajnos nem tudok írni...Várnod kell kicsit vagy ismerkedni normális helyen.
2010. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"tegnap 16:58"


De tényleg ezt bírom! Feltesz valaki XY kérdést... és marhára nem válaszolsz rá, hanem inkább még elkezded őt vádolgatni mire kéne neki barátnő? Mire kéne? Talán a kertet akarja felásatni vele nem gondolod? Pff miért kell a kérdezőnek kérdéseket feltenni, ha még válaszolni se tudsz?

Én se tudok neki válaszolni és az ő kérdésére a válaszok igen hasznosak lehetnek pl számomra is.

2010. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 17:06"


"elkezded őt vádolgatni"

Nem vádolgatok senkit sem. Kérdeztem néhány dolgot, hogy tisztázzuk a valódi helyzetet.


"mire kéne neki barátnő"

Gondolom, hogy neki a kölcsönös szeretetért is... A kérdésből viszont nem ez derült ki. Ezért bocsánat, én voltam kicsit szemét.


"Mire kéne? Talán a kertet akarja felásatni vele nem gondolod?"

Ő nem, da van ilyen ember is, hidd el:)


"miért kell a kérdezőnek kérdéseket feltenni"

Szerintem ez egyértelmű, hogy miért. egyábként, inkább kérdezek és segítek, minthogy becsapjam valami marhasággal. Sőt, utána még lehet ő válaszol a kérdésére.


"ha még válaszolni se tudsz?"

Én megpróbáltam legalább. De jobb nem egyszerre, hanem kérdések után.


"Én se tudok neki válaszolni és az ő kérdésére a válaszok igen hasznosak lehetnek pl számomra is"

Remélem kapsz majd megfelelő kérdést a válaszodra... De most már nagyon izgat, hogy mi a bajod és nem azért, hogy letámadjalak néhány kellemetlen kérdéssel...

2010. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*Bocsánat a hibás mondatokért, amiket most írtam. Fáradt vagyok.
2010. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!