Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire demotivált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire demotivált?

Figyelt kérdés

Eddig mindig is kerestem a lányokat, de már annyira belefáradtam, hogy semmi kedvem hozzá.

Jó lenne egy barátnő, de semmi sem motivál ebben. Pedig úgy érzem néha, hogy megöl az unalom.


PS: "a járjak társaságba" példákat hanyagoljuk, mert járok társaságba.


2010. okt. 29. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:D

Amúgy nem vagyok kárörvendő félre ne érts. De most kajak jó kedvet hoztál rám. Dettó ugyan így érzem én is. Jó kérdés. A válaszokra én is kiváncsi vagyok.


Ahogy olvastam.... nagyon tetszett :D:D :D


21/F

2010. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja én se tudom miért nem akar az ember különösebben erőfeszítéseket tenni azért, hogy társa legyen.Jó kérdés
2010. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy azért lehet,mert nem akarod eljátszani a szerelmi játékokat,hogy így manipuláld a csajokat vagy valami... Na?Lehet már nem szereted,hogy mindig be kell mutatni magad a másiknak,miért is nem ismeri fel egyből az,hogy te kivagy?

Vagy az is lehet,hogy egyszerűen környezetváltozás kell.Csakhogy a legtöbb helyen ugyanolyanok az emberek.De talán mégis megéri a környezetváltozás.Ez még jó ötlet lehet.

Vagy lehet rosszkedv miatt nincs kedved keresni a lányokat.

Találgattam.

2010. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem az egész kérdésből a demotivált szó tetszik a legjobban:D


Neked azért kell barátnő, mert megöl az unalom? Vagy azért öl meg az unalom, mert nincs barátnőd??

Most akkor kell vagy sem nő, döntsd már el!! Vagy minek írtál ide?

Na ugye hogy kell, csak nem jön össze és ezért akarsz segítséget, nem?? Vagy csak sajnáltatni szeretnéd magad vagy szídni az életet?

2010. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16.58 túl sok a kérdés :D
2010. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz vagy ne törődj azzal, hogy nincs barátnőd, élvezd az életed nélküle. Mindennek eljön az ideje. Ha majd akarsz, csajozol.
2010. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A környezetváltozás lehet megoldás lenne. De az meg elég necces.


Nem azért kell barátnő, hogy ne unatkozzak, ez úgy hangzik, mintha csak egy tárgy lenne számomra. De nem erről van szó.


Egyáltalán nem sajnáltatom magam, utálom a szót is.

2010. okt. 29. 17:03
 8/14 anonim ***** válasza:

:)

Szóval akkor szeretnél barátnőt, csak sokat csalódtál vagy a környékeden nincs olyan lány, akit szeretnél tudnál??

Vagy hogy érted azt, hogy szeretnél, de motiváció nincs hozzá??

2010. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, amit leírtál. :)
2010. okt. 29. 17:12
 10/14 anonim ***** válasza:
*szeretni
2010. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!