Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 33 éves férfiként 12 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként 12 éve nem volt barátnőm, 4,5 éve nem szexeltem. Gyakorlatilag kijelenthető hogy a társas/szexuális életem összeomlott?

Figyelt kérdés

Okok (szerintem) : nagyon ronda pasi vagyok fejre (szinte ijesztő), sokáig voltam alkoholista is (egy ideje (1+ éve már) teljesen leraktam a piát mondjuk),egzisztencia nulla, testvéremmel élek.

További hátrányok : el vagyok hízva (minimum 30 kg túlsúly).


Gyakorlatilag nem is vagyok a társadalom része? Mert én egyre inkább érzem ezt.


Amúgy egy normális pasi vagyok szerintem, de lassan kezdek berendezkedni rá hogy ez örökre fog tartani, sose lesz már senkim.


máj. 28. 19:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Add le a túlsúlyt, kezdj el valamit az életeddel és akkor több esélyed lesz.
máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem tulsulyos nem alkoholisták onálloan alberletben élők is járnak így hogy évekig is senki vagy évtizedekig is senkije.
máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Felépülő alkoholista vagyok, írtam, már 1+ éve nem iszom egyáltalán. De nyilván fontos infó rólam hogy alkoholista vagyok. Igen, én felvállalom.


Az jobb aki vedel és tagadja?

máj. 28. 19:52
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Báttya!

Be vagy már sülve mint a mocsári viziló a szavannaiszapba😂🤣.

máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia Balázska ☺️ Eddig valahogy úgy jött le hogy sose volt csajod, ezt nem is tudtam hogy 4,5 éve volt valami. Milyen volt a nő?
máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5: szia :) egy régi ismerősöm, akivel szexeltünk, egy éjszakás dolog volt. Honnan tudod a nevemet?
máj. 28. 20:04
 7/32 anonim ***** válasza:
64%
Szeva Balázs! Örülök, hogy visszatértél. Mikor használod újra a Svábhegyi Festő nicknevedet? Az volt a kedvencem.
máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát a korodból és a körülményekből (alkesz vagy de most éppen nem iszol, a nővéred tart el) szerintem nem én leszek az egyetlen aki felismer 😉

Amúgy hogy ityeg? Fogytál azóta hogy nem iszol?

máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

:) Fogytam meg sokkal jobban érzem magam. A munkaerőpiacon még nem tudtam megkapaszkodni, klasszikus munkahelyem még nincs.


De te ki vagy 8? Beszéltünk már?

máj. 28. 20:13
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de te már írtál rám néhányszor csak nem szoktam válaszolni :)
máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!