Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak rövid ideig beszélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak rövid ideig beszélek egy férfival, hogy láthatom rajta, hogy/miben nyilvánul meg, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Esetleg hogy flörtöl?

máj. 17. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Pl. Flört.
máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Hogy kérdez, nem csak dugással kapcsolatos pikáns dolgokról, de arról, hogy mik a hobbijaid, a munkád, kutyád-macskád, zenei ízlésed.



Hogy mesél magáról, de nem henceg meg tesszi az agyát. Szal nem az a téma pl, hogy ekkora meg akkora autója van, hanem hogy mit olvas éppen.



Hogy időt akar veled tölteni, és nem szégyell. Elhív második randira, nyiltan akar veled mutatkozni, nem csak a "keféléses idősávban" keres.



Természetesen megy vele a beszélgetés, ír neked gyakran.

máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában hol, milyen körülmények között?
máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utcán összefutsz vele, és ott váltasz vele pár mondatot. Egy ilyen helyzetben. Mé
máj. 17. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy sajnos. :( Részben hasonló körülmények között próbáltam én is kitalálni, hogy igen vagy nem. Gondoltam, ha többször is mélyen és hosszabban a szemembe néz, mosolyogva köszön, akkor talán... Volt, hogy az egyik szemöldökét "csibészesen" fel is húzta egy ilyen mosolyogva köszönés alkalmával. Meg ilyen apróságok. Aztán kiderült, hogy ő csak ilyen típus, és egyáltalán nem jövök be neki.

Amit még megtanultam az évek során, hogy egyébként is teljesen mindegy. Lehet, hogy tetszel neki, de ha nem lép semmit, akkor sokra mész vele, hogy tudod... Max idegesít, hogy "de akkor miért nem...?".

máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben a nők sem adnak semmi jelet ha meg igen azt inkább haveri , baráti gesztusnak vesznek a ferfiak. Az egyértelmű jelek tehát nem szimpla kedveskedesek a másikkal vagy az hogy nevetsz a hulyesegein .
máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!